Головне ток-шоу країни "Народ проти", – повне відео

Ток-шоу "Народ проти" ZIK.UA

Чому політики і посадовці так багато відпочивають і так багато отримують, – детально на ZIKу

Напередодні ввечері на телеканалі ZIK відбулося головне політичне ток-шоу країни "Народ проти", ведучою якого є Наташа Влащенко.

Теми програми:

  • Робота ради та Кабміну. Чому політики так багато відпочивають і так багато отримують?
  • Саджати за дезінформацію! Чому влада йде на прямий утиск свободи слова і хоче запровадити кримінальну відповідальність для журналістів?
  • Ринок землі! Чому після трьох місяців обговорення і тисяч поданих правок, закон про обіг землі досі викликає палке обурення не лише в лавах опозиції?

Окрім цього, Юрій Михальчишин та Макс Бужанський зійшлися у "Битві без компромісів"!

Все це, а також інтерв'ю із неочікуваним спецгостем - Сергієм Власенком у головному політичному ток-шоу країни "Народ проти". 

У програмі взяли участь: Сергій Лямець, Олеся Медведєва, Григорій Мамка, Олександр Качура, Андрій Ніколаєнко, Тетяна Попова, Анна Маляр, Михайло Чаплига.

Повне відео ток-шоу "Народ проти" можна подивитися просто тут:

Попередні випуски "Народ проти" можна переглянути тут.

Довідково

Телеканал ZIK вперше вийшов в ефір 1 вересня 2010 року. Із 2014 року розпочав перехід на загальнонаціональний рівень – постійно вдосконалюючись та намагаючись надавати телеглядачеві найцікавіші, корисні та актуальні програми.

Входить до мережі національного цифрового мовлення Т2. Територія - вся Україна. Трансляція відбувається на супутнику ASTRA 4A на частоті 12073 МГц. Поляризація: горизонтальна.

Окрім того, включений до пакетів найвідоміших в країні провайдерів програмної послуги – "Воля-Кабель", "Тріолан", "Ланет", "Viasat" та інші.

Також ZIK можна постійно дивитись у мережах провайдерів інтернет-телебачення IPTV та ОТТ (MEGOGO, OLL.TV, КИЇВСТАР та інші).

Шеф-редактор телеканалу ZIK – Дарія Гордійко, генеральний продюсер телеканалу – Наташа Влащенко.Loading...