live

Форум пам'яті Голокосту: Українська делегація передала свої місця людям, які пережили цю трагедію

Володимир Зеленський REUTERS

Зеленський наголосив, що це жодним чином не скасовує вшанування пам’яті жертв однієї з найстрашніших трагедій ХХ століття делегацією України

Українська делегація поступилася своїми місцями на Всесвітньому форумі пам’яті Голокосту людям, які пережили цю трагедію.

Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у Facebook.

"Прилетіли до Ізраїлю й дізналися, що на Всесвітній форум пам’яті Голокосту через величезний інтерес до події та обмежену кількість місць важко потрапити багатьом з тих, хто пережив цю страшну трагедію. Вирішили передати моє місце та місця делегації України цим мужнім, унікальним людям. Преса повідомляє, що так само вчинили деякі міністри ізраїльського уряду", - написав він.

На переконання глави Української держави, це правильний крок, адже на основний захід мають потрапити "ті, хто на це найбільше заслуговує, ті, хто здійснив найвеличніший подвиг – зберіг життя тоді, коли його практично неможливо було зберегти".

Зеленський також наголосив, що це жодним чином не скасовує вшанування пам’яті жертв однієї з найстрашніших трагедій ХХ століття делегацією України.

Новини за темою: "Настав час зробити enter": Зеленський у Давосі запропонував взяти Україну в ЄС замість Британії

"Братимемо участь у всіх передбачених заходах і проведемо заплановані зустрічі з президентом, прем’єр-міністром та спікером Кнесету Держави Ізраїль", - наголосив він.

Як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський розпочав робочий візит до Держави Ізраїль. Програмою візиту передбачено його участь у п’ятому Всесвітньому форумі пам’яті Голокосту, присвяченому 75-й річниці звільнення концтабору Аушвіц, а також зустрічі з керівництвом Ізраїля та представниками ізраїльських ділових кіл.Loading...
Loading...
Loading...