live

Ексзаступниця міністра юстиції Бернацька прийде в НАБУ для "пояснень" щодо підозри

Наталія Бернацька

На її думку - це короткочасний піар

Ексзаступниця міністра юстиції Наталія Бернацька заявила, що їй стало відомо про підготовлену їй підозру у справі виконання рішення Європейського суду з прав людини і вона збирається заявитись у Національне антикорупційне бюро для "пояснень".

Про це Наталія Бернацька написала на своїй сторінці у Facebook.

Зазначається, що перебуваючи на міжнародному економічному форумі, вона отримала новину, що їй підготували підозру за виконання рішення Європейського суду з прав людини. Справа стосувалася багаторічного невиконання національного рішення суду у зв’язку з мораторієм, що є порушенням Європейської конвеції про права людини.

"Після виконання рішення у справі, що стала предметом уваги НАБУ, Міністерство юстиції вже в двох інстанціях виграло регресну справу, по стягненню виплачених за рішенням ЄСПЛ коштів до державного бюджету з компанії, яка роками під прикриттям мораторію його не виконувала, - заявила Бернацька.

За її словами, наступного тижня має відбутися чергове слухання, але на думку ексзаступниці, детективів цікавить не міжнародне право і бюджет України, а короткочасний піар.

"У понеділок, у визначений час, ще раз спробую пояснити в НАБУ, що виконання рішення Європейського суду з прав людини це не збитки, а виконання міжнародних зобов’язань України. Але це мабуть марна справа, тому очікую якнайшвидшого судового розгляду, щоб нарешті поставити крапку", - додала Бернацька.

Нагадаємо, сьогодні в Офісі генпрокурора підписали підозри колишньому народному депутату з "Народного фронту" Георгію Логвинському і колишній першій заступниці міністра юстиції Наталії Бернацькій, за фактом розкрадання 54 млн грн державних коштів. Loading...
Loading...
Loading...