"Deutsche Bahn" спростувала заяву Гончарука про передачу в управління "Укрзалізниці"

Фото з відкритих джерел

Німці надаватимуть Україні консультативні послуги

Німецька залізнична компания "Deutsche Bahn" офіційно спростувала заяву прем'єр-міністра України Олексія Гончарука про передачу їм в управління "Укрзалізниці" на 10 років. Про це заявила представник пресслужби компанії Керстін Екштайн, передає "ТАСС".

"Інженерно-консалтингова компанія DB Engineering & Consulting, яка входить в "Deutsche Bahn" і займається проєктами в сферах інфраструктури, мобільності і транспорту, буде підтримувати і консультувати "Українську залізницю" з підприємницьких і технічних питань", - заявила Екштайн. 

Вона наголосила, що мова про управління українською залізницею не йде, мова йде про консалтинг.

"Попередня угода була досягнута вчора в Давосі. На початку лютого 2020 року меморандум про наміри підпишуть в Києві представник правління DB з питань інфраструктури Рональд Пофалла і представники українського уряду", - зазначила представник DB.

Нагадаємо, сьогодні під час виступу на сніданку в Давосі, прем'єр-міністр України Олексій Гончарук зізнався, що країна втратить контроль над своєю залізницею. Він запевняв, що "Укрзалізницю" на 10 років передадуть в управління німецькій компанії.

Вчора Олексій Гончарук написав в соцмережі, що Міністерство інфраструктури підписало "Меморандум про взаєморозуміння" з залізничним оператором Німеччини "Deutsche Bahn". За його словами, цей альянс - логічне продовження "Плану реструктуризації "Укрзалізниці", який анонсував президент Володимир Зеленський у вересні 2019 року.

Loading...