live

ДБР готується до передачі в суд однієї зі "справ Майдану"

Фото з відкритих джерел

Наразі відбувається прийом відповідних кримінальних проваджень від Офісу генерального прокурора

Тривала передача “справ Майдану” у Державне бюро розслідувань пов’язана з великою кількість епізодів та речових доказів. Але нині ДБР вже готується до передачі в суд однієї зі справ. Про це слідчі відділу з розслідування злочинів, вчинених у зв’язку із масовими протестами у 2013-2014 роках Державного бюро повідомили під час зустрічі з представниками ГО "Родина Героїв Небесної Сотні", учасниками Революції Гідності та Офісу генерального прокурора, повідомляє сайт ДБР.

“Слідчі ДБР поінформували потерпілих та їхніх представників, що наразі відбувається прийом відповідних кримінальних проваджень від Офісу генерального прокурора. Тривалість процесу пов’язана з великою кількість епізодів та речових доказів у справах. Щодо прийнятих проваджень формуються плани подальших слідчих дій, щоб забезпечити якісні результати у розслідуванні "справ Майдану", яких суспільство очікує від ДБР.

Новини за темою: Порошенко: Призначення адвоката Януковича у ДБР є символом реваншу Антимайдану

Спеціальний слідчий відділ Державного бюро розслідувань було остаточно укомплектовано лише 11 січня 2020 року. До бюро були переведені слідчі та прокурори Генеральної прокуратури України та регіональних і місцевих прокуратур, які займалися розслідуванням злочинів, вчинених під час Революції Гідності. Незважаючи на короткий термін роботи підрозділу, наразі слідчі ДБР вже готуються до скерування однієї із справ у суд”, - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Правозахисники повідомили про відсутність прогресу у справах Майдану

Нагадаємо, у ДБР заявили, що ексадвокат Януковича не буде розслідувати справи Майдану.Loading...
Loading...
Loading...