Бужанський зареєстрував законопроєкт про заборону легалізації нацизму

Максим Бужанський

Раніше нардеп захотів скасувати закон про державну мову

Народний депутат від фракції "Слуга народу" Максим Бужанський зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт №2797 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання героїзації військових злочинців та легалізації нацизму. Про це він повідомив у своєму Telegram-каналі.

"У ці дні, коли весь світ схиляє голову в пам'ять жертв Голокосту і відзначає 75 річницю Визволення Освенцима, кожен, кому не все одно, повинен задати собі питання. Що я, особисто я, зробив для того, щоб Це ніколи більше не повторилося?", - написав він та додав:

"Сьогодні вніс до парламенту закон "Про заборону героїзації військових злочинців і запобігання легалізації нацизму", номер 2797. Про заборону вшанування, увічнення пам'яті і т.д. осіб, що мали відношення до визнаної Нюрнберзьким трибуналом злочинною організації СС, а так само осіб, які брали участь у масовому знищенні євреїв і ромів, Голокості .. Хочу подивитися на того, хто не проголосує за цей закон".

Раніше народний депутат від фракції "Слуга народу" зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт про визнання Закону України "Про державну мову" таким, що втратив силу.

Loading...