Британія видалить тризуб зі списку "екстремістської символіки"

Державний герб незалежної України – золотий Тризуб. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Британська поліція визнала, що помилково внесла в антитерористичний посібник український тризуб

Поліція Великої Британії визнала, що помилково внесла в антитерористичний посібник український національний герб - тризуб, та запевнила, що видалить його з навчального документа. Про це повідомляє українська дипломатична місія у Лондоні на сторінці у Twitter.

"У відповідь на численні звернення українців та за результатами роботи українських дипломатів британська поліція ухвалила рішення видалити Державний герб України з антитерористичного посібника. Дякуємо всім за небайдужість! Слава Україні!"  - сказано у повідомленні.

У свою чергу у пресслужбі контртерористичного управління британської поліції зазначили: "Ми маємо тісні робочі стосунки з нашими українськими партнерами та не мали наміру нікого образити. Ми зустрілися з представниками МЗС Британії та посольства України та вирішили прибрати український тризуб з довідника знаків і символів".

Британські правоохоронці додали: "На жаль, у крайніх правих груп є історія незаконного присвоєння національних символів як частини своєї ідентичності, і це є причиною того, що деякі національні прапори та символи відображаються в нашому документі".

Раніше повідомлялося, що український тризуб включили до "екстремістської символіки" у Британії.

У свою чергу у Міністерстві закордонних справ України засудили це рішення.

Згодом речник британського уряду прокоментував включення тризуба в список терористичних символів до "Керівництва з протидії екстремізму", поширеного британськими правоохоронними органами.

Loading...