live

Авіакатастрофа в Ірані: У РНБО розповіли, коли буде прийнято рішення щодо чорних скриньок

Авіакатастрофа українського літака в Ірані IRNA

У трагедії, що сталася 8 січня, загинули 176 осіб

Іран ухвалить остаточне рішення щодо подальшої роботи із засобами реєстрації польотної інформації літака "МАУ", що розбився поблизу Тегерана. Про це повідомили у пресслужбі Ради національної безпеки і оборони України.

Зазначається, що остаточне рішення буде прийняте після доповіді іранської делегації керівництву країни про результати візиту в Україну.

"Своєю чергою, іранський уповноважений з розслідування авіакатастрофи зазначив, що остаточне рішення щодо подальшої роботи із засобами реєстрації польотної інформації буде ухвалено після доповіді іранської делегації керівництву країни про результати візиту в Україну та з урахуванням вимог статті 26 Чиказької конвенції та Додатку 13 до неї", - йдеться у повідомленні.

Також секретар РНБО України наголосив на повній технічній готовності України забезпечити необхідний комплекс робіт для дослідження чорних скриньок.

Нагадаємо, вранці 8 січня пасажирський літак авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України" розбився в Ірані. Усі 176 осіб, які перебували на борту, зокрема дев'ять членів екіпажу, загинули. Згодом було опубліковано список всіх пасажирів того фатального рейсу.

За три дні після катастрофи, Іран офіційно визнав, що військові країни випадково збили пасажирський літак "МАУ"

Loading...