live

"Агент Сміт" розповів, чому не повернеться в нову "Матрицю"

Постер фільму "Матриця" Фото: Indie DB

59-річний Г’юго Вівінг був серйозно налаштований ще раз зіграти агента Сміта

Г’юґо Вівінг, відомий за роллю агента Сміта, оголосив, що не буде зніматися в "Матриці 4". Причиною цього стало зовсім не небажання 59-річного актора, а прикре нестикування в робочому графіку, пише Time Out.

Вівінг отримав запрошення зіграти головну роль в постановці "Візит" британського Національного театру, а потім із ним зв'язалася режисер Лана Вачовскі. Спочатку актор готовий був брати участь в обох проектах, але вони наклалися один на одний.

Новини за темою: Матриця вже тут: VR-костюм замінить дотик

"Я думав, що зможу зіграти обидві ролі, але треба було 8 тижнів, щоб розібратися з датами. Я не поспішав погоджуватися на "Візит", - розповів Вівінг. - Я був на зв'язку з Ланою Вачовскі, але в кінці вона вирішила, що дати їй не підходять. Ми б розподілили час, але вона ніби як передумала. Вони рухаються вперед без мене".

Новини за темою: Саундтрек до фільму «Матриця» виконали на бандурі

Для фанатів франшизи, натхненних участю Кіану Рівза в ролі Нео і Керрі-Енн Мосс в ролі Трініті, така новина стала неприємним сюрпризом. Сама ж режисер налаштована оптимістично.

"Багато ідей, які ми з сестрою Ліллі досліджували 20 років тому, стали ще більш актуальними, - розповіла вона. - Я дуже рада, що ці персонажі повернулися в моє життя, і вдячна за ще один шанс попрацювати з моїми блискучими друзями".

Ліллі Вачовські також не бере участі в створенні "Матриці 4", як і Лоуренс Фішберн, який зіграв Морфеуса. Імовірно, його молоду версію зіграє Ях’я Абдул-Матін II, зірка серіалу HBO Хранителі.

Нагадаємо, Кіану Рівз почав тренування перед продовженням "Матриці".Loading...
Loading...
Loading...