live

Земельна реформа одна із найскладніших для сучасної України, - Зеленський під час виступу на форумі у Давосі

Фото: Офіс президента

Український президент підкреслив, що закони, прийняті Верховною Радою, покращують бізнес-клімат країни

Президент Володимир Зеленський виступив на всесвітньому економічному форумі у Давосі і заявив, що земельна реформа є однією з найскладніших для України.

Транслював виступ президента у Давосі телеканал ZIK.

Так, за словами Зеленського, за час роботи нового парламенту було прийнято набагато більше важливих законів, ніж за весь час до цього.

Він підкреслив, що не дивлячись на складну ситуацію із земельною реформою, за неї проголосували і зняли мораторій на продаж землі у першому читанні.

Новини за темою: "Настав час зробити enter": Зеленський у Давосі запропонував взяти Україну в ЄС замість Британії

"В середньому за цей час ми прийняли таку кількість важливих законів, яких не можна було прийняти, за різними причинами, за багато років, які поліпшують бізнес клімат України. Ми реформували все, незважаючи ні на що. Ми почали, ви знаєте у нас дуже складна ситуація із земельною реформою, але ми вже проголосували за цю реформу, зняли мораторій з продажу землі у першому читанні. Це одна з найскладніших реформ для сучасної України", - сказав Зеленський.

Також він додав, що прийняті закони є важливими для кожного українця.

Крім цього Зеленський зазначив, що бути президентом є складною професією і зауважив, що він точно знає, скільки днів працює з моменту перемоги на виборах.

"Я працюю на посаді президента України 248 днів. Ви розумієте, яка це складна професія, бо я точно знаю, скільки працюю. Десь біля 150 днів працює новий парламент, починаючи з вересня", - заявив український президент.

Новини за темою: Зеленський на форумі в Давосі: Українцям замало всесвітньої стурбованості та занепокоєння

Нагадаємо, раніше Зеленський на форумі у Давосі назвав головне завдання України.

Також у Давосі він зустрівся з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою.Loading...
Loading...
Loading...