live

Зеленський у Давосі зустрівся з головою правління компанії Cargill Inc.

ОПУ

Сторони обговорили реформу залізничного сполучення

Президент України Володимир Зеленський на полях Всесвітнього економічного форуму в Давосі зустрівся з головою правління та генеральним директором компанії Cargill Inc. Девідом Макленнаном.

Про це повідомляє пресслужба президента.

"Дуже приємно зустрітися з одним з найбільших інвесторів у аграрний сектор та аграрну логістику в Україні", – сказав президент України.

Володимир Зеленський зазначив, що в Україні запускається довгоочікувана земельна реформа, яка стане локомотивом зростання аграрного сектору та економіки в цілому.

"Ми будемо раді співпраці з Cargill Financial щодо запуску інструментів кредитування фермерів для збільшення врожайності та придбання новітньої агротехніки", – зазначив Зеленський.

Сторони обговорили реформу залізничного сполучення. Глава держави розповів, що нині триває активна реформа "Укрзалізниці", й Україна рухатиметься до прозорості в цій галузі.

"У грудні 2019-го Кабінет міністрів уже схвалив запуск пілотного проєкту щодо допуску приватних локомотивів на окремі маршрути", – зауважив Володимир Зеленський.

Президент зазначив, що Україна хоче бачити більше інвестицій компанії Cargill в переробку аграрної продукції.

Новини за темою: Не два виступи, а один: У Зеленського змінилися плани на форумі в Давосі

"Ми справді хочемо боротися за кожного інвестора, особливо за інвесторів, які перебувають в Україні на постійній основі. Ми готові допомагати, чим можемо. Ми хочемо збільшення інвестицій і готуємо нові програми", – наголосив Володимир Зеленський.

Девід Макленнан нагадав, що Cargill Inc. вклала в Україну понад пів мільярда доларів, і зауважив, що високо цінує зміни, які відбулися з автоматизацією роботи з інвесторами. Він також додав, що інвестори схвально оцінюють рух України до прозорості та активної співпраці.

Як повідомлялося раніше, 21 січня у швейцарському Давосі стартував Всесвітній економічний форум

Згодом у мережі з'явилося фото, як члени фракції "Слуга народу" летять на 50-й Всесвітній економічний форум у Давосі.

Візит українських нардепів у Давос на Всесвітній економічний форум (ВЕФ) обійдеться їм в місячну зарплатуLoading...
Loading...
Loading...