Зеленський просив про зустріч з Путіним в Ізраїлі, - помічник президента РФ

Президент Росії Володимир Путін з Ангелою Меркель, Володимиром Зеленським та Еммануелем Макроном на прес-конференції після "нормандського саміту" у Парижі 9 грудня 2019 року

Фото з відкритих джерел

Ушаков зазначив, що окрім президента України, з російським лідером хочуть зустрітися багато інших представників інших держав

Помічник президента Росії Юрій Ушаков заявив, що Володимир Зеленський просив про зустріч з Володимиром Путіним під час візиту до Ізраїлю. Про це повідомляють росЗМІ.

"Програма дуже насичена, і якщо будуть окремі зустрічі, то вони будуть тільки на ногах, будуть носити досить короткий характер. Звичайно, президент, у будь-якому разі, потисне руки основним учасникам, це неминуче. Чи відбудуться тривалі бесіди - дуже сумнівно, просто часу немає фізично", - зазначив помічник Путіна.

Відповідаючи на питання, чи довелося Кремлю відмовити у зустрічі із Зеленським, Ушаков зазначив: "Ніхто нікому не відмовляв, просто від багатьох держав надходять пропозиції про зустрічі, з урахуванням графіка ці зустрічі, принаймні тривалі, не можливі".

Нагадаємо, раніше російські ЗМІ поширили інформацію про можливу зустріч Путіна з Зеленським в Ізраїлі на полях Всесвітнього форуму пам'яті Голокосту.

 

Loading...