live

Зеленський не виключає проведення зустрічі з Путіним під час робочої поїздки до Ізраїлю

Фото: Офіс президента

Він вважає, що є потреба обговорити обмін утримуваними особами

Президент Володимир Зеленський заявив, що він не відкидає можливість проведення зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним у той час, як вони перебуватимуть в Ізраїлі.

Про це він сказав журналістам на економічному форумі у Давосі, передає НВ.

Так, за його словами, в Ізраїлі відбудеться багато вже підтверджених зустрічей.

Зеленський зазначив, що питання обміну утримуваними українцями, що знаходяться на території окупованого Криму і на території Росії досі є актуальним.

Новини за темою: "Настав час зробити enter": Зеленський у Давосі запропонував взяти Україну в ЄС замість Британії

"Про ймовірність цієї зустрічі - може бути, тому що є питання по обміну наших полонених, і українців, і українців, які є кримськими татарами, які знаходяться на території Росії. Буде можливість — обговоримо це", — запевнив президент.

Нагадаємо, Давоський форум стартував 21 січня і триватиме до п'ятниці, 24 січня. Тема зустрічі в цьому році: "Зацікавлені сторони за згуртований і стійкий мир". Обговорення сесії торкнуться таких ключових тем, як "збереження планети", "суспільство і майбутнє праці", "технології на благо", "справедливі економіки", "здорове майбутнє".

Під час свого виступу на форумі Зеленський заявив, що земельна реформа одна із найскладніших для сучасної України.

Новини за темою: Зеленський на форумі в Давосі: Українцям замало всесвітньої стурбованості та занепокоєння

Також він розповів, що Україна підготувала нову програму, яка буде називатися "investment nanny". Це означає, що кожному інвестору, великої компанії, які приведуть в Україну понад 100 мільйонів доларів, буде забезпечено окремий контракт з державою.

Водночас Зеленський у Давосі зазначив, що якщо всі сторони захочуть припинити війну на Донбасі, вона припиниться завтра.Loading...
Loading...
Loading...