Зеленський на форумі у Давосі назвав головне завдання України

Президент України Володимир Зеленський

REUTERS

Також український лідер закликав учасників форуму стати акціонером успіху нової України

Президент України Володимир Зеленський заявив, що головне завдання держави полягає в тому, щоб стати лідером Східної та Центральної Європи. Про це він сказав на форумі в Давосі, пише "РБК-Україна"

"Яке на вашу думку є завдання країни, яка втратила частину своєї території та є далеко не найбагатшою в Старому Світі? Стати лідером Східної Європи та Центральної Європи", - зазначив український лідер.

Також він закликав учасників форуму стати акціонером успіху нової України.

"Ми пропонуємо вам всім стати акціонером успіху нової України. Сьогодні прагматичному світі не вистачає дива, а світова економіка, яка знаходиться на порозі нової глобальної кризи, потребує економічне диво. Україна - це саме те місце, де трапляються дива. І моя мета, щоб у підручниках поряд з кейсами Сінгапуру та Південної Кореї з'явилася Україна... Сьогодні ми недоінвестовані й недолюблені...", - додав він.

Як відомо, Давоський форум стартував 21 січня і триватиме до п'ятниці, 24 січня. Тема зустрічі в цьому році: "Зацікавлені сторони за згуртований і стійкий мир". Обговорення сесії торкнуться таких ключових тем, як "збереження планети", "суспільство і майбутнє праці", "технології на благо", "справедливі економіки", "здорове майбутнє".

Повне відео виступу Зеленського на Всесвітньому економічному форумі в Давосі дивіться тут.

Новини за темою: У Давосі Зеленський шукатиме інвесторів для України, – Тиран
Loading...