live

Зеленський на форумі в Давосі: Українцям замало всесвітньої стурбованості та занепокоєння

Фото: Офіс президента

"Нинішня архітектура світу вразлива, а існуючі інституції працюють не ефективно"

Українцям замало всесвітньої стурбованості та занепокоєння.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський під час виступу на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, який транслював телеканал ZIK.

Зокрема, він наголосив, що як ніхто інший знає про що каже, оскільки шостий рік в Україні йде війна.

"Уже шостий рік, як Росія анексувала у нас частину території. Незважаючи на тисячі сторінок міжнародного права та сотні організацій, які покликані його захищати. Ось така у нас з вами "new normality"", – сказав Зеленський.

Новини за темою: Зеленський на форумі у Давосі назвав головне завдання України

Він додав, що родинам загиблих українців і тим, хто втратив домівки не достатньо всесвітньої стурбованості та занепокоєння.

Президент Зеленський вважає, що ситуація в Україні – це один з прикладів, який свідчить, що нинішня архітектура світу, на жаль, вразлива, а існуючі інституції працюють не так ефективно, як цього вимагає сьогодення.

Новини за темою: Всесвітній економічний форум: Глава МВФ зустрілася із Зеленським у Давосі

Як відомо, Давоський форум стартував 21 січня і триватиме до п'ятниці, 24 січня. Тема зустрічі в цьому році: "Зацікавлені сторони за згуртований і стійкий мир". Обговорення сесії торкнуться таких ключових тем, як "збереження планети", "суспільство і майбутнє праці", "технології на благо", "справедливі економіки", "здорове майбутнє".

Новини за темою: Виступ Зеленського на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, - повне відео

У форумі беруть участь близько 3 тис. осіб (лідери держав і урядів, представники міжнародних організацій, бізнесмени з усього світу).

Серед спікерів у програмі форуму заявлені: президент США Дональд Трамп, канцлер Німеччини Ангела Меркель, генсек НАТО Єнс Столтенберг, генсек ООН Антоніу Гутерріш, глава Європейського центрального банку Крістін Лагард, екоактівістка Грета Тунберг і інші.

 Loading...
Loading...
Loading...