Загороднюк вважає своїм головним завданням досягти військових критеріїв членства в НАТО

Міністр оборони України Андрій Загороднюк. Фото УНІАН

В січні 2020 року розпочнеться впровадження перших дорожніх карт переходу українських Збройних сил на стандарти НАТО

Міністр оборони України Андрій Загороднюк заявив, що вважає своїм головним завданням на обійманій посаді досягти військових критеріїв членства в НАТО та зробити все для того, щоб Україна отримала статус члена Програми розширених можливостей НАТО.

Про це він заявив в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

"Нарешті кооперація стала практичною. Досі часто це були просто політичні гасла, але особливо нічого не відбувалося. Ми дали зрозуміти, що нас політичні гасла не цікавлять. Цікавить перехід у практичний режим. Моє головне завдання - досягти військових критеріїв членства і зробити все для того, щоб отримати статус члена Програми розширених можливостей НАТО", - сказав Загороднюк.

"Ми маємо всі шанси його отримати. Насправді, це вже буде суто політичне питання", - додав міністр.

Загороднюк повідомив, що в січні 2020 року розпочнеться впровадження перших дорожніх карт переходу українських Збройних сил на стандарти НАТО.

Новини за темою: Генсек НАТО заявив про готовність до особистої зустрічі з Путіним

"У Брюсселі у нас були системні зустрічі, на яких ми домовилися про дорожні карти переходу на стандарти Альянсу. Як має впроваджуватися реформа в тісній кооперації з НАТО, щоб вони розуміли наші дії та повністю підтримували їх - ці дорожні карти було погоджено і підтримано. Перші дорожні карти вже будуть у січні, тому що стандартів там кілька сотень", - зазначив міністр оборони.

Він уточнив, що дорожня карта стосуватиметься видів та окремих родів військ, тому що всі вони перебувають в абсолютно різних станах.

Також нагадаємо, що раніше міністр оборони Андрій Загороднюк розповів про пріоритети Міноборони на 2020.

Loading...