З російської колонії звільнили фігуранта "справи Хізб ут-Тахрір"

Рустем Ваїтов. Фото: krymr.org (RFE/RL)

Рустем Ваїтов став першим кримським ув’язненим, заарештованим після російської анексії півострова у "справі Хізб ут-Тахрір", який звільнився, відбувши весь термін ув’язнення

Одного з фігурантів севастопольської групи у "справі Хізб ут-Тахрір" Рустема Ваїтова звільнили з російського ув’язнення. Він відбував покарання в колонії міста Курган.

Про це повідомив адвокат Едем Семедляєв, пишуть Крим.Реалії.

"Рустем Ваїтов виглядає як людина, що відсиділа у колонії п’ять років. Тому, в першу чергу, ми зараз попрямуємо в діагностичний центр, де йому зроблять МРТ. І завтра після обіду вже будемо вдома, в Криму", – сказав адвокат, який зустрів його після виходу з колонії.

Ваїтов став першим кримським ув’язненим, заарештованим після російської анексії півострова у "справі Хізб ут-Тахрір", який звільнився, відбувши весь термін ув’язнення. Чоловіка засудили за частиною 2 статті 205.5 КК Росії ("Участь в діяльності терористичної організації"). У вересні 2016 року Ваїтова засудили до 5 років колонії загального режиму.

Нагадаємо, підконтрольний Росії Верховний суд Криму відхилив апеляційні скарги адвокатів двох фігурантів другої сімферопольської "справи Хізб ут-Тахрір" Різи Ізетова і Аліма Карімова.

Loading...