Юрій Бойко про зарплати міністрів: У них немає совісті і їм плювати, як живуть мільйони людей

Співголова опозиційної політсили "Опозиційна платформа - За життя"

"Їх треба одразу звільняти, тому що неможливо при економічній кризі в країні так байдуже ставитися до людей"

У чинних міністрів немає совісті, і їм плювати, як живуть мільйони людей.

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив співголова "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Бойко, повідомляє пресслужба політсили.

За його словами, не можна піднімати зарплату чиновникам, коли практично в злиднях живуть мільйони людей. В першу чергу пенсіонери.

"Коли підняв зарплату керівник "Нафтогазу", "Укрпошти", "Укрзалізниці" – то президент в той же день повинен був їх звільнити з роботи. Тому що не можна ставити собі 2 млн гривень зарплату, коли у пенсіонера середня пенсія 2-3 тисячі гривень і комуналка така ж – це просто знущання над людьми", – підкреслив Юрій Бойко.

Новини за темою: Бойко про події 2 травня в Одесі: Будемо вимагати розслідування і покарання винних

Народний депутат нагадав, що фракція "Опозиційної платформи – За життя" зареєструвала проєкт постанови, яка забороняє підвищувати зарплату парламентаріям.

"Що стосується зарплат, то ми як фракція відразу відмовилися і направили проект постанови у ВР, що ми відмовляємося від будь-яких підвищень, я маю на увазі народних депутатів, тому що не можна піднімати зарплату і депутатам і чиновникам, коли так важко живуть мільйони людей", – зазначив Юрій Бойко.

Співголова фракції опозиціонерів вважає ненормальною ситуацію, коли керівники держкомпаній, прикриваючись наглядовими радами, поставили собі зарплату в сотні тисяч гривень.

"Проскочило, ці керівники компаній прикрилися наглядовими радами, які самі собі постворювали. Далі міністри пішли цим самим шляхом. У них немає совісті – ставити собі зарплати 100, 200, 300, 500 тисяч гривень і додавати стільки ж премії. Це при тому, що у низових працівників міністерств зовсім інші гроші", – зазначив опозиційний політик.

За словами Юрія Бойка, – це просто називається: "Ось ви, люди, живіть, як хочете, нам на це наплювати". Потім ще дають цинічні коментарі, що "це теж мало, давайте ще збільшимо".

"Подібне ставлення уряду до людей повинно отримати оцінку, їх треба просто звільняти, тому що неможливо при економічній кризі в країні, бідному населенні ось так байдуже ставитися до людей. Це просто знущання", – підкреслив опозиційний політик.

Новини за темою: Справа не у записах, а у тому, що вони непрофесіонали, – Бойко про уряд Гончарука

Він також зазначив, що якщо ставити питання про відставку уряду Гончарука, то він повинен бути відправлений туди у повному складі.

"Якщо буде стояти питання відставки всього уряду на чолі з прем’єр-міністром, – то ми за це проголосуємо. Якщо ж вони, як правило, знайдуть якогось цапа-відбувайла – одного, двох, трьох міністрів, – то ми в цьому участі не братимемо. Ми бачимо, що прем’єр-міністр і ключові міністри допускають провали, вони не розуміють, що потрібно робити. Риба гниє з голови. Тому за відставку всього уряду ми, безумовно, проголосуємо", – резюмував Юрій Бойко.

Нагадаємо, співголова "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Бойко переконаний, що  винні у трагічних подіях 2 травня 2014 року у Будинку профспілок в Одесі обов’язково будуть покарані. До контролю над розслідуванням будуть залучені міжнародні організації.

Loading...