Юрій Бойко – родичам загиблих 2 травня в Одесі: Ми обов’язково доб’ємося правди!

Співголова опозиційної політсили Юрій Бойко "Опозиційна платформа - За життя"

До контролю над розслідуванням будуть залучені міжнародні організації

Співголова "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Бойко переконаний, що  винні у трагічних подіях 2 травня 2014 року у Будинку профспілок в Одесі обов’язково будуть покарані. До контролю над розслідуванням будуть залучені міжнародні організації.

Про це він заявив 22 січня на зустрічі з родичами загиблих, повідомляє пресслужба політсили. 

"Для нас це принципове питання – ми повинні розкрити людям правду, вбивці мають бути покарані, як і ті, хто розстрілював людей на Майдані. Ці дві трагедії будуть постійно у нашому полі зору. Ми доб’ємося, щоб правда восторжествувала", – підкреслив політик.

Новини за темою: Бойко: "Опозиційна платформа - За життя" підписала проєкт постанови проти підвищення зарплат нардепам

Співголова фракції опозиціонерів вважає, що нинішня влада, як і її попередники, не зацікавлена ​​у розслідування тих трагічних подій. Тому "Опозиційна платформа – За життя" має намір залучити до контролю над розслідуванням міжнародні організації.

"Звичайно, не всі міжнародні організації підуть назустріч у цьому питанні, багато хто з них свого часу замовчував цю трагедію. Але ми знайдемо тих, хто зацікавлений у правді. І правди ми доб’ємося. Такі трагедії терміну давності не мають", – підкреслив Юрій Бойко.

Коментуючи небажання одеської влади встановлювати пам’ятник загиблим, народний депутат нагадав, що чинний мер – фігурант кількох кримінальних справ.

"Він обіцяв, що поставить пам’ятник, але обдурив одеситів. І ми цього не забудемо. Будуть вибори мера – треба робити висновки, кого вибирати. Я з вами і буду з вами до тих пір, поки не восторжествує правда і поки не будуть покарані вбивці. Для нас це принципове питання", – сказав політик.

Під час зустрічі до Юрія Бойка звернулася одеситка. Вона показала йому лист-відписку від правоохоронних органів, які відмовляються визнати потерпілими родичів загиблих.

Співголова опозиційної політсили Юрій Бойко "Опозиційна платформа - За життя"

"Тільки Микола Скорик подав 17 депутатських запитів щодо подій 2 травня в Одесі – на все були отримані відписки. Ми заберемо цю відповідь і зробимо запит від фракції. Крім того, ця тема постійно підніматиметься на порядку денному Одеської облради і знаходитиметься під контролем нашої фракції у Верховній Раді. Ми вас не кинемо", – запевнив співголова фракції опозиціонерів.

22 січня в Одесі Юрій Бойко і народний депутат Микола Скорик провели зустріч з родичами загиблих 2 травня 2014 року. Нагадаємо, в результаті зіткнень і пожежі у Будинку профспілок загинули 48 і отримали поранення 250 осіб. За п’ять років винні у тій страшній трагедії так і не названі.

Новини за темою: Юрій Бойко: Через ігри з ОВДП держбюджет недоотримав близько 90 млрд гривень

Депутати-опозиціонери надають юридичну підтримку родичам загиблих, допомагаючи добитися правди і справедливості. Уже в новому складі Верховної Ради фракція виступила з ініціативою створення ТСК з розслідування подій 2 травня в Одесі. 30 жовтня 2019 року монобільшість не підтримала дану ініціативу. Крім того, досі не виконане рішення Одеської міськради №6755-VІ від 10.05.2015 року "Про увічнення пам’яті жертв трагедії 2 травня 2014 року у місті Одесі".

Співголова опозиційної політсили Юрій Бойко "Опозиційна платформа - За життя"

Раніше співголова "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Бойко заявив, що суспільство і без записів прослуховування прем'єр-міністра України Олексія Гончарука зрозуміло, що він і його міністри не професіонали. І їм треба іти у відставку.

Loading...