Євробачення-2020: Оголошені результати жеребкування Нацвідбору

Євробачення-2020 Фото з відкритих джерел

Півфінали відбудуться 8 та 15 лютого

"UA:Суспільне мовлення" та "СТБ" провели жеребкування півфіналістів Національного відбору на Євробачення-2020. Про це повідомляє "UA:Суспільне".

Згідно з повідомленням, сьогодні, 22 січня, стало відомо, в якому з півфіналів, і під яким номером виступатимуть виконавці, які бажають представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі.

Зокрема, 8 та 15 лютого порядок виступів учасників виглядає наступним чином:

Перший півфінал (8 лютого):

 1. Гурт [О]
 2. JERRY HEIL
 3. Katya Chilly
 4. KRUTЬ
 5. GO-A
 6. CLOUDLESS
 7. GIO
 8. Assol

Другий півфінал (15 лютого):

 1. MOONZOO feat. F.M.F. Sure
 2. FO SHO
 3. Еліна Іващенко
 4. Олександр Порядинський
 5. GARNA
 6. KHAYAT
 7. David Axelrod
 8. TVORCHI

UA: Суспільне

Нагадаємо, Міжнародний пісенний конкурс "Євробачення-2020", який буде проходити у Роттердамі з 12 по 16 травня цього року, відбудеться під слоганом "Open Up" – "Відкрийся".

Раніше повідомлялося, що в Європейській мовній спілці (EBU) не вбачають проблеми у тому, що Національна суспільна телекомпанія України заборонила виступати у Росії учасникам відбору для участі у пісенному конкурсі "Євробачення".

Як відомо, прямі ефіри Національного відбору на Євробачення-2020 пройдуть 8, 15 та 22 лютого (фінал) одночасно на телеканалах "UA: ПЕРШИЙ" та "СТБ". Ведучим прямих ефірів традиційно буде Сергій Притула. Члени журі – Андрій Данилко, Тіна Кароль та Віталій Дроздов (генеральний директор "Хіт ФМ").

Loading...