Виступ Зеленського на Всесвітньому економічному форумі в Давосі, - повне відео

Фото: Офіс президента

Українському президентові виділили час в рамках заходу для спеціальної заяви

Президент України Володимир Зеленський взяв участь у сесії другого дня Всесвітнього економічного форуму в Давосі (Швейцарія).

У порядку денному заходу зазначалося, що він виступить 22 січня зі спеціальним зверненням. Зокрема, промова українського президента тривала з 17:15 до 17:45 (за київським часом), і транслювалася в режимі онлайн. У тому числі телеканалом ZIK.

Раніше в Офісі президента повідомили, що в Давосі Зеленський проведе кілька зустрічей з учасниками форуму. Також програмою візиту передбачено виступ глави держави під час Давоського форуму.

Новини за темою: Трамп заявив про готовність зустрітися із Зеленським тет-а-тет у Давосі

Як відомо, Давоський форум стартував 21 січня і триватиме до п'ятниці, 24 січня. Тема зустрічі в цьому році: "Зацікавлені сторони за згуртований і стійкий мир". Обговорення сесії торкнуться таких ключових тем, як "збереження планети", "суспільство і майбутнє праці", "технології на благо", "справедливі економіки", "здорове майбутнє".

Новини за темою: Не два виступи, а один: У Зеленського змінилися плани на форумі в Давосі

У форумі беруть участь близько 3 тис. осіб (лідери держав і урядів, представники міжнародних організацій, бізнесмени з усього світу).

Серед спікерів у програмі форуму заявлені: президент США Дональд Трамп, канцлер Німеччини Ангела Меркель, генсек НАТО Єнс Столтенберг, генсек ООН Антоніу Гутерріш, глава Європейського центрального банку Крістін Лагард, екоактівістка Грета Тунберг і інші.

Loading...