Віктор Медведчук: ОПЗЖ внесла законопроєкт, що обмежує надприбутки чиновників

Голова політради партії Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Максимально допустимий розмір виплат не повинен перевищувати десяти мінімальних зарплат

"Опозиційна платформа ‒ За життя" внесла до парламенту законопроєкт, який обмежить надприбутки чиновників.

Про це заявив голова політради опозиційної політсили Віктор Медведчук, повідомляє пресслужба партії.

За його словами, інформація про доходи міністрів, їх заступників та керівників великих державних підприємств дуже обурила українців.

Віктор Медведчук переконаний, що суми у сотні тисяч, а часом і мільйони гривень ‒ це корупція в чистому вигляді, використання свого службового становища з метою особистого збагачення. Ці рішення ухвалювалися представниками влади в межах системи кругової поруки. Під тиском опозиції, ЗМІ та суспільства злочинність таких виплат були змушені визнати і прем’єр-міністр, і президент Зеленський.

Новини за темою: Медведчук щодо продажу землі: Ми боротимемося всіма законними методами, щоб цього не сталося

Голова політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" Віктор Медведчук наголосив, аби раз і назавжди заборонити міністрам, чиновникам, депутатам і працівникам державних підприємств отримувати зарплати, що не відповідають їх реальному внеску в розвиток країни і це є витонченим знущанням над простими українцями, які подекуди отримують у сотні разів менше, ОПЗЖ внесла до парламенту законопроєкт, який обмежить надприбутки чиновників.

"Максимально допустимий розмір виплат особам, уповноваженим на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, керівникам установ та організацій, які фінансуються з бюджету, не повинен перевищувати десяти мінімальних зарплат, тобто 47 230 гривень на сьогодні", – зазначив Віктор Медведчук.

Новини за темою: Медведчук: Всі посадові особи держави і нардепи повинні бути обмежені у виплатах

Він додав, що ті держслужбовці, яким ця висока за мірками України зарплата здається недостатньою, можуть шукати можливості для самореалізації у приватному секторі або працювати над підвищенням мінімальної зарплати ‒ на благо всіх українців.

Раніше голова політради партії "Опозиційна платформа –  За життя", народний депутат України Віктор Медведчук заявив, що уряд Олексія Гончарука треба відправити у відставку, бо він не виконує програму, яка була затверджена Верховною Радою.

 

Loading...