live

Маркарова допустила припинення співпраці з МВФ

Оксана Маркарова. Фото kmu.gov.ua

Такий варіант можливий після завершення програми кредитування

Міністр фінансів України Оксана Маркарова зазначила, що Україна може припинити співпрацю із Міжнародним валютним фондом після того, як виконає всі домовленості щодо трирічної програми кредитування. Про це повідомляє Страна.UA з посиланням на коментар міністерки.

Згідно з повідомленням, Україна досягла домовленостей з МВФ щодо програми кредитування на три роки на 5,5 млрд доларів. Якщо ж українській стороні вдасться повністю виконати всі її умови, то держава зможе припинити співпрацю із фондом.

"Програма МВФ, по якій ми досягли домовленостей на рівні менеджменту, обов'язково потрібна на три роки. Але вже з неї, повністю її виконавши, є шанс випустити з МВФ", - написала Маркарова.

Нагадаємо, на початку грудня 2019 року Україна домовилася з Міжнародним валютним фондом про відкриття нової програми розширеного фінансування.

Згодом директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва заявила, що для надання Україні нової програми розширеного фінансування держава має виконати поставлені раніше умови. Як тільки вони будуть виконані, для МВФ це буде означати момент для скликання Виконавчої ради.

Напередодні представники Кабміну та Нацбанку провели зустріч, на якій обговорили виконання вимог Міжнародного валютного фонду та ухвалення нової програми співпраці.

 Loading...
Loading...
Loading...