live

Не два виступи, а один: У Зеленського змінилися плани на форумі в Давосі

народний депутат, фракція "Слуга народу" Давид Арахамія Скріншот ZIK

Замість голови держави в Українському домі в Давосі виступить прем'єр-міністр Олексій Гончарук

Із двох запланованих виступів на Всесвітньому економічному форумі в Давосі у президента України Володимира Зеленського відбудеться лише один.

Про це із Давосу в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK  повідомила кореспондентка Вікторія Попович.

За її словами, раніше повідомлялося, що президент України у рамках форуму в Давосі буде мати слово на самому форумі, а потім виступить в Українському домі. Однак сьогодні виявилося, що виступу Володимира Зеленського в Українському домі не буде, замість нього там виступить прем'єр-міністр України Олексій Гончарук. 

"Ще такий факт, що не передбачено взагалі, наразі, спілкування президента України із пресою. Про це нам повідомляють у пресслужбі. Натомість замість Володимира Зеленського о 18 годині в Українському домі буде виступати прем'єр-міністр України Олексій Гончарук, але ця зустріч буде закритою. Вже завтра прем'єр буде брати участь в офіційних заходах – це український сніданок і там все ж таки запланований преспідхід пана Гончарука", – зазначила кореспондентка.

Як уточнив народний депутат від фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, президент України Володимир Зеленський не буде виступати в Українському домі, тому що подія накладається із запланованим візитом глави держави в Ізраїль.

"Це до речі, другий раз за історію незалежності. Тільки Ющенко виступав на основній сцені в Давосі і це почесна така місія, насправді. І він (Володимир Зеленський, – ред.) буде виступати разом з засновником цього давоського форуму, до речі. А потім ми планували відкрити тут Національну раду інвесторів, але в президента в тому числі є накладка, він повинен бути в Ізраїлі. Якщо він тут проведе, то він потрапляє в Ізраїль, якщо не буде ніяких затримок, десь близько 5 години ранку. А в 7 годині вже офіційні заходи в Ізраїлі. Тому зараз ми ще вирішуємо. Попередньо сказали, що буде вести прем'єр зі мною, тому що я секретар цієї ради, але якщо нам все ж таки пощастить, то ми його покличемо сюди хоча б номінально відкрити і сказати "хлопці, вибачаюсь, але є така накладка і треба їхати", – пояснив Арахамія.

Нагадаємо, 21 січня у швейцарському Давосі стартував Всесвітній економічний форум.

Як відомо, безпека Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) в Давосі обійдеться в 2020 році всього в 45 млн швейцарських франків.

В Офісі президента України раніше підтвердили інформацію про те, що глава держави Володимир Зеленський 22 січня здійснить робочий візит у Швейцарію, де візьме участь у щорічному засіданні Всесвітнього економічного форуму. Loading...
Loading...
Loading...