У Вінниці вимагають скасувати е-квиток через "число диявола"

Електронний квиток. Фото: vn.20minut.ua

Підготовче засідання у справі призначене на 23 січня

Жителі Вінниці звернулися з позовом до суду та вимагають скасувати рішення щодо запровадження електронного квитка в громадському транспорті міста через "число диявола". Про це повідомляє Vezha.

Згідно з повідомленням, група мешканців Вінниці позиваються до Вінницької міської ради, відповідачами також є комунальні підприємства "Вінницякартсервіс" та "Вінницька транспортна компанія".

У матеріалах справи вказано, що "предметом оскарження є рішення Вінницької міської ради від 27.06.2018 №1254, яким запроваджено автоматизовану систему обліку оплати проїзду в міському електричному та автомобільному транспорті загального користування у м. Вінниці та затверджено Порядок функціонування та вимоги до автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському електричному та автомобільному транспорті загального користування у м. Вінниці".

Очільниця "Вінницякартсервіс", підприємства яке займається впровадженням у Вінниці е-квитка, Катерина Бабіна уточнила, що позивачами є "особи з релігійними переконаннями", яких не влаштовують жодні автоматизовані системи.

Позивачі стверджують, що всі штрих-коди та картки мають "число диявола", саме тому вони вимагають скасувати такі сучасні речі, як е-квиток, і не підтримують запропоновані альтернативи.

"Наскільки мені відомо, вони звертались до якогось університету і той університет їм підтвердив, що штрих-код і QR-код мають "шістки". Я, чесно кажучи, не бачила цього документа і не зрозуміла, де там "число диявола". Вони говорять, що число є в штрих-кодах і QR-кодах", - розповіла чиновниця.

Нагадаємо, нещодавно у Києві виник казус із е-квитком. На станції метро "Дружби народів" перестала працювати система електронного квитка та картки киянина, внаслідок чого утворилася сильна тиснява і безлад з розрахунком за проїзд.

Loading...