live

У США затримали неонацистів за підготовку теракту

з відкритих джерел

Могли постраждати десятки тисяч людей

У Сполучених Штатах заарештували колишніх військових Канади та ще двох інших чоловіків, які пов'язані з расистською групою "База". Зловмисники готували теракт під час мітингу проти зброї у Вірджинії.

Про це повідомляє Associated Press.

Зазначається, що 27-річний громадянин Канади Патрік Джордан Метьюс та 33-річний Брайан Марк Лемл звинувачуються у перевезенні вогнепальної зброї й боєприпасів з для теракту.

Крім канадських військових затримали 19-річного Вільяма Гарфілда з Дентона за перевезення і переховування  іноземців. Всі вони були членами экстремистско-расистського угруповання "База".

За даними ЗМІ, "База" - група неонацистів, воєнізована організація, що оголосила війну меншинам в США і за кордоном.

Колишній резервіст Патрік Джордан Метьюз також зняв відеозаписи, які закликають до вбивства людей, отруєння водопостачання та теракту на рельсах поїздів.

"Але 27-річний канадський громадянин не знав, що слідчі спостерігають і слухають, коли він та двоє інших членів групи розмовляли про відвідування мітингу на якому мало бути десятки тисяч людей. На щастя все обійшлось мирно", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, у листопаді влада Сполучених Штатів Америки готувалася на законодавчому рівні закріпити за мексиканскими наркокартелями статус терористичних угруповань.Loading...
Loading...
Loading...