Немає довідки, немає пенсії: У Дніпрі до відділення Пенсійного фонду вишикувалися довжелезні черги

З відкритих джерел

Черга йде на 600 талончиків у день

У Дніпрі до відділення Пенсійного фонду вишикувалися довжелезні черги із пенсіонерів. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив народний депутат від "Слуги народу" Максим Бужанський.

"Черга, кількість талончиків досягає 600 у день. Можливо і більше, не знаю. Пенсіонери отримали наказ принести з банку довідку з номером Iban. Поки немає довідки, немає пенсії. Люди похилого віку просто не розуміють, про що мова. І стоять в черзі в спробах хоч щось з'ясувати", - зазначив він, додавши відповідне фото.

Черга у відділенні Пенсійного фонду у Дніпрі Телеграм-канал Макса Бужанського

"Судячи з ситуації, грошей їм не бачити до березня, виживай, як хочеш. Що це - брак грошей в ПФ, тупість, або бажання покрутити гроші місяць, не знаю. Готую запит до ПФ. Просто пекло...", - додав Бужанський.

Нагадаємо, 13 січня в Україні відбувся остаточний перехід усіх розрахунків клієнтів банків на міжнародний стандарт IBAN.

Зокрема, номери рахунків клієнтів банків міститимуть 29 символів та відповідатимуть вимогам стандарту IBAN, який використовується у Європі:

  • коду України UA (2 літери);
  • контрольного розряду (2 цифри);
  • коду банку (6 цифр);
  • самого рахунку – довжина номера рахунка не є фіксованою (до 31 жовтня 2019 року — від 5 до 14 символів, з 1 листопада 2019 року — від 5 до 19 символів).

Таким чином, у новому стандарті банківських рахунків за номером рахунку можна буде визначити банк, у якому цей рахунок відкрито.

У Нацбанку очікують, що скорочення кількості реквізитів використання цього міжнародного стандарту зробить комфортнішим оформлення розрахункових документів.

Перехідний період, протягом якого відбувалося запровадження нового стандарту номера банківського рахунку, тривав з 5 серпня по 31 жовтня. Водночас старими реквізитами дозволили користуватися до 12 січня 2020 року.

Раніше повідомлялося, що усі банки України повністю завершили перехід на міжнародний стандарт номера банківського рахунку IBAN для зручної ідентифікації банківських рахунків і здійснення розрахунків між ними.

Новини за темою: IBAN: У 2020 році лише міжнародний стандарт банківських рахунків
Loading...