live

У ДБР заявили, що ексадвокат Януковича не буде розслідувати справи Майдану

Перший заступник Директора Державного бюро розслідувань Бабіков Олександр Петрович Фото з відкритих джерел

У відомстві стверджують, що побоювання суспільства з даного приводу безпідставні, а конфлікту інтересів немає

Слідчий з відділу Державного бюро розслідувань Артем Яблонський заявив, що перший заступник директора Олександр Бабіков, який працював у юридичній фірмі, що захищала інтереси експрезидента Віктора Януковича, не матиме відношення до розслідувань справ Майдану.

Про це він сказав під час пресконференції, передає Укрінформ.

За його словами, всі повноваження та функції розподілені між заступниками, тому матеріали щодо справ Майдану не потраплятимуть до Бабікова.

Новини за темою: У ДБР закінчили формувати підрозділ з розслідування "справ Майдану"

"Перший заступник директора ДБР вже не має ніякого відношення до справ Майдану. Тобто, розподілені функції, повноваження між заступниками директора ДБР, і він не має жодного відношення до розслідування цих справ... Тобто, побоювання суспільства з даного приводу безпідставні, вже немає ніякого конфлікту інтересів, і це запевнив як перший заступник, так і т.в.о директора ДБР. Тобто, ні пошта, ні інші матеріали не потраплятимуть до першого заступника з даних питань", - зазначив він.

Однак, прокурор Офісу генпрокурора Олексій Донський зауважив, що він поки лише чує про те, що Бабіков не буде мати жодного відношення до майданівських проваджень і стверджує, що зустріч з ним під час судового засідання показала, що ексадвокат Януковича відданий інтересам захисту тієї людини, яку він захищав.

"Наразі я, як і інші представники ЗМІ, громадськості, чув лише запевнення того, що він не буде мати жодного відношення до майданівських проваджень. А як це буде організовано з урахуванням того, що в нього посада першого заступника, а на період фактичної відсутності генерального, повноваження виконує перший заступник. Яким чином це буде організовано в ДБР, так щоб він не мав відношення до жодного з майданівських проваджень, я наразі не знаю... У судових засіданнях кілька разів перетинався з паном Бабіковим, коли він захищав Януковича, і мені здавалося, що він був дуже відданий інтересам захисту тієї людини, яку він захищав", - додав Донський.

Новини за темою: У ДБР закінчили формувати підрозділ з розслідування "справ Майдану"

Також він вважає, що у випадку, якщо Бабіков матиме будь-яке відношення до розслідування проваджень Майдану, то це матиме негативний вплив до цих розслідувань.

Нагадаємо, 20 січня колишнього адвоката експрезидента України Віктора Януковича призначили на посаду заступника Директора Державного бюро розслідувань.

Тимчасово виконуюча обов’язки директора Державного бюро розслідувань Ірина Венедіктова підписала накази про призначення заступників ДБР.Loading...
Loading...
Loading...