live

У британському аеропорту Хітроу створять спеціальні зони для пасажирів із Китаю

Аеропорт Хітроу в Лондоні. Фото: ZIK/EPA/ANDY RAIN

Таким чином намагаються попередити проникнення вірусу в країну

Британський аеропорт Хітроу запровадить окремі зони прибуття для пасажирів, які подорожують з регіонів, де зафіксовані випадки зараження коронавірусом. Про це повідомляє Reuters.

Згідно з повідомленням, в середу, 22 січня, до лондонського Хітроу прибувають 17 рейсів  із Китаю, однак нові заходи застосовуватимуть лише до рейсів, що прилітають з китайського міста Ухань.

Як зазначається, хоча ризик для населення Великобританії все ще залишається низьким, щодня через аеропорт Великобританії проходить понад 200 тис. пасажирів.

Нагадаємо, раніше представники сфери охорони здоров'я Китаю заявили, що медики підтвердили 440 випадків інфікування коронавірусом, а загальна кількість жертв небезпечного захворювання збільшилася до девяти. 

В Російській Федерації з аеропорту Хабаровська вночі госпіталізували одну пасажирку з Китаю з підозрою на коронавірус.

Також в аеропорту Рима "Фьюмічіно" розпочали додаткові перевірки на предмет можливих випадків нового китайського вірусу.

Раніше в американському штаті Вашингтон підтвердили перший випадок захворювання в Сполучених Штатах новим різновидом коронавірусу, раніше зафіксованим в Китаї.

Окрім цього, Центр контролю та профілактики захворювань Південної Кореї зазначив, що в країні зафіксували та підтвердили перший випадок нового коронавірусу.

До цього стали відомі випадки захворювання на новий вірус і в інших країнах, зокрема, двоє людей хворіють у Таїланді, ще один випадок зафіксували в Японії.

 

 Loading...
Loading...
Loading...