Стефанчук розповів, коли Рада розгляне законопроєкт про ринок землі

Руслан Стефанчук. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

Законопроєкт у другому читанні розглянуть вже під час третьої сесії парламенту

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук розповів, коли планується розглянути законопроєкт про запровадження ринку землі. Відповідну заяву він зробив в ефірі телеканалу ZIK.

"З приводу ринку землі, це буде одне з питань на наступній сесії. Коли воно буде? Коли буде завершене розуміння з рішенням комітету. Як тільки воно буде, я думаю, воно одразу буде винесено в зал, тому що ми не відмовляємося від ідеї ринку землі. Ми вважаємо, що саме мова має йти про ринок, а не продаж, як всі розповідають", - сказав Стефанчук.

За його словами, кожен українець має сам визначати для себе, продати йому землю чи віддати у користування.

"Ми хочемо відкрити ринок землі, і ми це зробимо", - додав Стефанчук.

Нагадаємо, 13 листопада 2019 року парламент у першому читанні проголосував за законопроєкт № 2178-10, який передбачає скасування мораторію на продаж землі в Україні.

Президент Володимир Зеленський запропонував провести референдум щодо можливості продажу української землі іноземцям.

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков повідомляв, що всеукраїнський референдум про ринок землі може бути проведено раніше 2024 року, але після того, як закон про ринок землі буде ухвалено у другому читанні.

Перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що Верховна Рада цього пленарного тижня не розглядатиме в другому читанні законопроєкт №2178-10 "Про обіг земель сільськогосподарського призначення".Loading...