live

Стало відомо, коли Майк Помпео приїде в Україну

Майк Помпео. 

EPA-EFE

В графіку держсекретаря США з'явилась Білорусь

Держсекретар США Майк Помпео відвідає Лондон 29-30 січня, потім, 30 січня – 1 лютого приїде у Київ, а звідти поїде в Мінськ, де буде лише кілька годин і одразу полетить в Нур-Султан, а 2-3 лютого буде в Ташкенті.

Про це стало відомо Радіо Свобода з дипломатичних джерел. 

Повідомляється, що Помпео в ході візиту в Білорусь має "підкреслити прихильність США до суверенної, незалежної, стабільної і процвітаючої Білорусі і підтвердити бажання нормалізувати відносини.

Новини за темою: США розробляють плани зміни режиму у Венесуелі, – Помпео

Майк Помпео – другий за історію державний секретар США, який відвідує Республіку Білорусь. До нього на початку 1990-х в Білорусь приїжджав Уоррен Крістофер. 

Нагадаємо, державному секретарю Сполучених Штатів Америки Майку Помпео довелося на початку січня відкласти свій візит в Україну та інші країни через загострення ситуації в Іраку.

Новини за темою: США мають намір звести до нуля експорт іранської нафти, – Помпео

Також президент України Володимир Зеленський під час телефонної розмови з держсекретарем США Майком Помпео узгодив подальший графік двосторонніх контактів на найвищому рівні, насамперед візит Помпео в Україну наприкінці січня, який було перенесено з 3 січня.Loading...
Loading...
Loading...