live

Спалах коронавірусу у Китаї: Посольство України дало рекомендації щодо поїздки до країни

Коронавірус у Китаї AP Photo

Українців закликали утриматися від поїздки до міста Ухань, в якому є найбільший ризик зараження

Посольство України в Китаї дало рекомендації громадянам України, які збираються їхати до цієї країни чи вже перебувають там під загрозою підхопити коронавірус.

Відповідні поради українське посольство опублікувало на офіційному сайті.

"У зв’язку з особливою епідеміологічною ситуацією, пов’язаною з поширенням у Китаї захворювання, викликаного новим типом коронавірусу (2019-nCoV), посольство України в КНР рекомендує при плануванні подорожі до КНР чи всередині країни уточнювати актуальну епідеміологічну ситуацію в регіоні відвідання й утримуватись від поїздки до м.Ухань (пров. Хубей), в якому є найбільший ризик зараження", - заявили у посольстві.

Новини за темою: В США зафіксували перший випадок захворювання китайським вірусом

Також там порадили:

  • вживати лише належним чином термічно оброблені продукти тваринного походження та рибу;
  • уникати контакту з тваринами (живими або мертвими), ринків із продажу м’яса, цирків, зоопарків, тваринницьких ферм тощо;
  • не контактувати з людьми з вираженими ознаками респіраторних захворювань;
  • для захисту органів дихання використовувати спеціальні маски;
  • мити руки з милом, особливо після відвідання місць масового скупчення людей та перед прийомом їжі; користуватись антисептичними засобами на спиртовій основі;
  • при симптомах, схожих на грип чи ГРВІ, мінімізувати контакти з іншими людьми й невідкладно звернутися до медичного закладу.

У посольстві підкреслили, що українцям слід стежити за оперативною інформацією на сайтах ПУ в КНР та МЗС України, повідомленнями ЗМІ та чітко дотримуватись рекомендацій місцевих органів влади.

Нагадаємо, після спалаху пневмонії, викликаної досі невідомим збудником, який зафіксували в Ухані у грудні 2019 року, новий невідомий коронавірус виявили у 60 людей у Китаї.

Вчора стало відомо, що у Китаї через невідому форму пневмонії загинуло шестеро людей

Наразі кількість померлих від коронавірусу у китайській провінції Хубей зросла до 17 осіб.Loading...
Loading...
Loading...