Розслідування вбивств на Майдані спонсорувалися Фондом Сороса, - Портнов

Слідчі отримували конкретні технічні завдання

Джордж Сорос Фото з відкритих джерел

Фонд "Відродження", підконтрольний Джорджу Соросу, офіційно спонсорував слідчих і прокурорів, які розслідували справи Майдану. Про це заявив юрист Андрій Портнов у своєму Telegram-каналі.

"В результаті зустрічей у Давосі дізнався, що Фонд "Відродження" всі останні роки офіційно доплачував слідчим і прокурорам, які розслідували Майдан. Іншими словами, розслідування вбивств на Майдані цілеспрямовано фінансувалося іноземним фондом і відбувалося з конкретним технічним завданням за гроші. Після зміни близького до цього фонду прокурора Рябошапки потрібно слідчим шляхом встановити всіх причетних до отримання незаконного фінансування і поставлених перед ними завданнями та цілями. Треба наводити порядок у всіх сферах, де за іноземні гроші проводили розкол українського суспільства та міфологізації злочинців", - зазначив він.

Водночас виконавчий директор МФ "Відродження" Олександр Сушко повідомив, що Джордж Сорос у Давосі зустрівся із співробітниками Міжнародного фонду та додав відповідне фото.

Зустріч Джорджа Сороса з "соросятами" Facebook

Як повідомлялося, сьогодні у Києві відбулося покладання квітів до пам'ятника перших загиблих учасників Революції Гідності. На ньому був присутній колишній президент України Петро Порошенко.  Він звернувся до родин Героїв Небесної Сотні з проханням протидіяти спробам влади Зеленського знівелювати розслідування справ Майдану.

"Звісно, що в цей день ми маємо говорити про це і коли вчора до нас звернулися родини Небесної Сотні, щоби ми вжили всіх заходів, парламентських і не парламентських, для того, щоб зупинити наступ Антимайдану і не дати можливість призначати тих, хто переслідуватиме Героїв Майдану. Не дати можливість заговорити і зупинити розслідування цих справ", – сказав п'ятий президент.

Порошенко закликав інші політичні сили об’єднатися і продемонструвати, що ми не дозволимо реваншу.

Нагадаємо, вчора, 21 січня, стартував Давоський форум, який триватиме до п'ятниці, 24 січня. Тема зустрічі в цьому році: "Зацікавлені сторони за згуртований і стійкий мир". Обговорення сесії торкнуться таких ключових тем, як "збереження планети", "суспільство і майбутнє праці", "технології на благо", "справедливі економіки", "здорове майбутнє".

Раніше повідомляли, що безпека Всесвітнього економічного форуму (ВЕФ) у Давосі обійдеться в 2020 році загалом у 45 млн швейцарських франків.

Сьогодні, 22 січня, президент України Володимир Зеленський розпочав робочий візит у Швейцарію. Як зазначалося, голова держави повинен зустрітися з лідерами іноземних держав, представниками бізнесу та міжнародних фінансових організацій.

Також, Володимир Зеленський вже взяв участь у сесії другого дня Всесвітнього економічного форуму в Давосі (Швейцарія).

Loading...