Під Києвом спіймали злочинну групу, що вчинила рейдерське захоплення майна на понад 14 млн гривень

Окрім організатора, в групі були ще двоє виконавців

Кабмін прийняв кардинальні рішення щодо рейдерів З відкритих джерел

Правоохоронці спіймали злочинну групу, що займалася рейдерським захоплення нерухомості у Києво-Святошинському районі. Про це повідомляє пресслужба Національної поліції Київської області.

Згідно з повідомленням, діяльність злочинної групи була спрямована на протиправне захоплення житлового комплексу у селі Чайки. Під час розслідування було встановлено, що троє чоловіків, організатор та двоє виконавців, діяли шляхом обману з використанням завідомо підроблених документів, печаток та бланків.

Як зазначається, 55-річний чоловік утворив організовану групу та керував нею, забезпечував фінансування та приховування злочинної діяльності своїх "підлеглих". Також він розробляв плани заволодіння чужим майном, визначав способи його виконання, розподіляв ролі і функції кожного із учасників.

Відомо, що зловмисники заволоділи майном товариства з обмеженою діяльністю, що у селі Чайки, на суму майже 14 млн 865 тис. гривень. Усім їм оголошено про підозру за ч. 3 ст. 206-2 (Протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації) Кримінального кодексу.

Окрім цього, правоохоронці затримали ще одного учасника – "чорного реєстратора". Він приймав участь у рейдерських захопленнях шляхом використання підроблених документів та електронних ключів доступу до Держреєстру речових прав на нерухоме майно.

Чоловікові оголошено про підозру за ч. 2 ст. 361 (Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку) Кримінального кодексу.

Нагадаємо, нещодавно у Кіровоградській області група рейдерів хотіла залучити неповнолітніх місцевих студентів до незаконного захоплення промислового комплексу

Loading...