live

Мій заробіток невеликий: Смілянський назвав інформацію про зарплату в два мільйони "фейком"

Ігор Смілянський. Фото: Соколовська Інна/УНІАН

Він стверджує, що насправді заробив за грудень 1 млн 24 тис. гривень

Глава "Укрпошти" Смілянський спростував інформацію про те, що він отримує два мільйони гривень зарплатні.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив журналіст Андрій Павловський.

Так, Смілянський сказав, що зарплата у два мільйони гривень є фейком, оскільки за грудень він отримав 1 млн 24 тис. гривень.

Також він зазначив, що його заробітна плата пропорційна доходам "Укрпошти".

На його думку, у суспільстві не враховують деякі моменти, які пов'язані з його зарплатою, наприклад те, що з неї йому доводиться виплачувати кредит і податки.

"Всі бачать зарплату, але ніхто не бачить три вищі освіти, що я 14 років працюю, що я взяв кредит, який ще виплачую на три своїх освіти в США", - говорить Смілянський.

Він розповідає, що його робочий день триває близько 20 годин і що, якщо у загальному підсумку порахувати всі умови його роботи, то з мільйону гривень зарплати начебто залишиться всього 500 тисяч.

"Мій робочий день становить 18-20 годин на добу. Сьогодні я закінчив о 4 ранку і вже о 8 був на роботі. Тому, якщо поділити на два, то вже не мільйон, а 500 тисяч. Відніміть 45% податків і буде ще менше",  - заявив керівник "Укрпошти".

Новини за темою: Глава "Укрпошти" Смілянський буде отримувати на місяць майже 2 мільйони

Як іронічно пише Павловський, "Смілянський 15 хвилин пояснював журналістам, що його зарплата невелика".

Тим часом редактор прифронтової луганської газети "Сватівські відомості" Андрій Крюков створив петицію про звільнення Смілянського з посади керівника "Укрпошти", яка з'явилася на сайті Офісу президента.

У ній він стверджує, що за час роботи Смілянського в "Укрпошті" там утворився "апокаліпсис", оскільки пошта зруйнована, відділення закриваються, газети та кореспонденція доходять невчасно, а листонош скорочують.

У той же час чоловіка обурило те, що директор "Укрпошти" отримує 95 тис. гривень на день, поки військовослужбовець на передовій отримує подібні гроші за 4 місяці.

Новини за темою: Смілянський підтримав продаж частини акцій «Укрпошти»

"95 тисяч гривень на день "заробляє" Смілянський в своєму комфортному кріслі. Це - 4-місячна зарплата військовослужбовця України на передовій, який щодня ризикує своїм життям заради таких, як Смілянський. Так де справедливість?" - йдеться у петиції.

Нагадаємо, раніше секретаріат Національної спілки журналістів оголосив недовіру гендиректору "Укрпошти" Ігорю Смілянському.

Також "Укрпошта" підвищила тарифи на поштові відправлення по Україні з 1 січня 2020 року.Loading...
Loading...
Loading...