Ляшко: Світ починає дивитися на війну, як на внутрішню проблему України

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко

Уніан

"Наша влада нічого не робить для того, щоб змусити світ враховувати реалії, що це не внутрішня війна"

Через позицію української влади, сьогодні світ починає дивитися на російську агресію проти України, як на нашу внутрішню проблему.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK заявив лідер Радикальної партії України Олег Ляшко.

Ведуча зауважила, що ювілейний 50-й форум у Давосі відбувається під гаслом "Зацікавлені сторони за згуртований та стійкий мир", тобто Україна буде однією з тих країн, які будуть у центрі всіх розмов. У відповідь політик зауважив, що Україна, на жаль, там не буде в центрі обговорення.

"Подивіться, президент Макрон каже, що конфлікт в Україні не заважає дружити з Росією. Так само думає Австрія, Німеччина, яка разом з Росією будує "Північний потік - 2". На превеликий жаль, зокрема, через позицію української влади, сьогодні світ починає дивитися на російську війну проти України, як на внутрішню проблему країни", – зазначив Ляшко.

Він зауважив, що це те до чого прагнула Росія.

"На превеликий жаль наша влада нічого не робить для того, щоб змусити світ враховувати реалії, що це не внутрішня війна, що це російська агресія проти України", – констатував Олег Ляшко.

Як відомо, Давоський форум стартував 21 січня і триватиме до п'ятниці, 24 січня. Тема зустрічі в цьому році: "Зацікавлені сторони за згуртований і стійкий мир". Обговорення сесії торкнуться таких ключових тем, як "збереження планети", "суспільство і майбутнє праці", "технології на благо", "справедливі економіки", "здорове майбутнє".

У форумі беруть участь близько 3 тис. осіб (лідери держав і урядів, представники міжнародних організацій, бізнесмени з усього світу).

В Офісі президента України раніше підтвердили інформацію про те, що глава держави Володимир Зеленський 22 січня здійснить робочий візит у Швейцарію, де візьме участь у щорічному засіданні.

Під час виступу на форумі Зеленський назвав головне завдання України.Loading...