Ляшко про збитий в Ірані літак: Українська влада віддала все на самоплив

Олег Ляшко

Він зазначив, що немає жодних підстав довіряти іранському правосуддю

Народний депутат попередніх скликань, лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко заявив, що українська влада має вимагати від Ірану не компенсації, а нових санкцій проти цієї країни.

Про це він сказав у ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK.

На думку політика, ніхто точно не знає, звідки йшли команди іранським військовим і чи це дійсно було ненавмисно.

Ляшко вважає, що дві випущені ракети не є випадковістю і це означає, що потрібно вимагати розслідування авіакатастрофи, яке Іран не буде проводити.

Новини за темою: Олег Ляшко у програмі "HARD з Влащенко", – повне відео

"А сьогодні українська влада це віддала на самоплив Ірану, хай вони самі розбираються, хай вони своє правосуддя роблять… Ми не знаємо, звідки йшли команди, хто віддавав ці команди і чи навмисно це було. Дві ракети! Це не одна ракета. Уже не випадковість, якщо дві ракети. Отже, це треба ретельне розслідування, яке Іран точно не проведе, бо вони – зацікавлена сторона", - говорить екснардеп.

Лідер "Радикальної партії" стверджує, що варто провести міжнародний трибунал, як це було у випадку з боїнгом МН17 і підкреслює, що не слід довіряти іранському правосуддю.

Найкращим варіантом він називає проведення розслідування з боку країн, громадяни яких загинули в авіакатастрофі.

Новини за темою: Про який антисемітизм в країні можна говорити, якщо у нас президент єврей, – Ляшко

"Тому я і вимагаю міжнародний трибунал, за прикладом MH17. Немає жодних підстав довіряти іранському правосуддю. Вони розказують, що збили випадково. Я не знаю, випадково чи не випадково. Країни, громадяни яких загинули, повинні створити міжнародний трибунал, провести розслідування і встановити – випадково чи не випадково, і всі повинні сісти на лаву підсудних і пожиттєво у тюрму", - заявив Ляшко.

Водночас політик розкритикував українську владу за те, що після того, як стало відомо про падіння літака "МАУ", відповідні міністерства і дипломати мовчали, хоча міжнародні партнери наголошували на тому, що його збили.

"Питання не тільки у чорних ящиках, питання взагалі у політичній волі. Коли ви три дні мовчите, знаючи, що збили літак, коли вам міжнародні партнери розказують, що його збили, а вони розказують – не треба політичних інсинуацій, це меншовартість. Це намагання не посваритися з РФ, ракетами якої знову збили наш літак, і намагання не посваритися з Іраном", - додав Ляшко.

Нагадаємо, раніше Ляшко заявив, що через позицію української влади, сьогодні світ починає дивитися на російську агресію проти України, як на нашу внутрішню проблему.

Також він сказав, що депутати і міністри плачуть, бо у них малі зарплати, але з кабінетів їх "не виперти".

Loading...