Кива розповів про напад на нього в кафе Києва

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Народний депутат від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ілля Кива заявив, що на нього напали в столичному кафе. Про це він розповів в ефірі телеканалу NewsOne 22 січня.

Він підкреслив, що останні пів року триває системна провокація владою опозиційних політиків і депутатів. Це відбувається по-різному: акціями, образами в соцмережах, прямими телефонними дзвінками родичам тощо.

"Сьогодні в одному з кафе Києва людина, яка називає себе ветераном та учасником АТО, почала при людях кричати образи на мою адресу. Прибув він до кафе у супроводі охорони з бойовою зброєю і броньованого мікроавтобуса. Тобто це в нас сьогодні такі ветерани війни, які приїжджають на броньованих Mercedes за 600 тис. доларів", - зазначив Кива.

"У кафе перебували діти, тому мені довелося встати і зробити йому зауваження про те, щоб він закрив свого рота і перестав ображати мене і вимовляти матюки. Після цього суб'єкт ударив мене в обличчя. Правду кажучи, я розумів, що це пряма провокація. Всі чекали, що я повинен за ідеєю йому відповісти і вдарити його. Я стримався, підбігла його охорона, я спокійно викликав поліцію, вони засвідчили цей факт, опитали очевидців і дали направлення на судмедекспертизу. Я щиро кажу: тяжких пошкоджень я не дістав і не збирався непритомніти й лягати на два тижні до лікарні. Ні, це сам факт беззаконня і рівня провокацій, які відбуваються в нашій країні", - додав нардеп.

Кива пообіцяв надіслати депутатський запит щодо того, хто дозволив цьому суб'єкту пересуватися з держохороною.

"Цього суб'єкта я знаю за роботою в правоохоронній структурі. У 2015-2016 роках у Маріуполі він займався мародерством, у 2017-2018 роках – розповсюдженням наркотиків, у 2018 році був причетним до розстрілу з гранатомета Держбуду. Згодом він утік до Америки, де його затримали за низку злочинів. Він повертається і потрапляє під захист Служби безпеки України, яка ефективно його використовує для дискредитації влади", - резюмував він.

Новини за темою: Напад на нардепа у Києві: Кива повідомив подробиці інциденту
Loading...