Королева Єлизавета ІІ погрожує позбавити Меган Маркл обручки

Меган Марк, можливо, поверне обручку Фото з відкритих джерел

Повернення прикрас принцеси Діани навіть не обговорюється

Після офіційного відмовлення від своїх королівських обов'язків Меган Маркл і принца Гаррі очікують певні "санкції" з боку королівської родини. Зокрема дружина принца повинна повернути обручку, коштовності та одяг куплений за два роки, передає "Now".

За інформацією джерел в королівському дворі, незважаючи на схвалення рішення свого онука і його дружини відійти від обов'язків, Її Величність не на жарт стурбована, що тепер вона та інші члени родини будуть вкрай рідко бачитися з 8-місячним принцом Арчі. І через образу прийняла перші жорсткі заходи по відношенню до герцогині Сассекської.

Вже відомо, що Меган Маркл позбавлена можливості зберегти ексклюзивні ювелірні прикраси, які дісталися їй після одруження з принцом Гаррі. Повернення прикрас, що належали принцесі Діані, - навіть не обговорюється. Королева Єлизавета ІІ також не виключає, що Маркл доведеться повернути навіть свою обручку, адже принц Гаррі придбав її не за свій рахунок, а за кошти монаршої родини.

"Кажуть, що королева настільки погано відреагувала на їх рішення піти (відмова від королівського титулу герцога та герцогині Сассекських, - ред.), що вона наказала Гаррі повернути обручку Меган", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 8 січня принц Гаррі та Меган Маркл оголосили, що планують відійти від своїх ролей старших членів британської королівської сім'ї.

А згодом британська королева Єлизавета II викликала старших королів на невідкладний саміт у своєму маєтку Сандрінгем у Норфолку з метою обговорення майбутнього герцога та герцогині Сассекських Гаррі та Меган.

Королева Єлизавета ІІ погодилася на "перехідний період", під час якого герцог і герцогиня Сассекські проведуть час у Канаді та Великій Британії.

Нещодавно Меган Маркл розпустила весь особистий персонал британської резиденції Frogmore Cottage, таким чином продемонструвавши, що не планує повертатися до Королівства. Проте, королівське подружжя прийняло рішення про збереження права на свою резиденцію у Великій Британії.

Loading...