"Глюкнула" система: У Києві призвали в армію дванадцятирічного хлопчика

з відкритих джерел

При цьому, вказано невірний рік народження школяра

У Києві під час весняного призову до армії Ірині Костюченко принесли повістку, в якій призивають її дванадцятирічного сина.

Про це жінка написала на своїй сторінці у Facebook, передає "Сьогодні".

За її словами, вона мати дитини, на якій "глюкнула" система. Костюченко розповідає, що повістку їй приніс двірник і попросив розписатися. Синові жінки, якому прийшла повістка нещодавно виповнилося 12 років.

Спочатку киянка подумала, що повістка адресована її старшому, двадцятирічному синові, який не підпадає під призов, однак, оглянувши повістку, з'ясувалося, що там зазначено ім'я її сина-школяра. При цьому, вказано невірний рік народження.

"Середньому, який народився в січні 2008-го, система "накинула" 5 років. Переплутала, мабуть, "2008" і "2003". Ще одну літеру в прізвищі спотворила", – пише Ірина Костюченко.

Мама "призовника" відвідала військкомат у призначений повісткою час, оскільки сумнівається, що телефоном зможе довести співробітникам військкомату, що вони помилилися.

Згодом киянка написала, що з повісткою малому - розібралися. "Конструктивно, спокійно, знайшли, де був "глюк", - сказала Костюченко.

Нагадаємо, 16 січня президент України Володимир Зеленський підписав указ про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби та строки проведення чергових призовів. Згідно з указом, відтепер призиватимуть у армію з 18 років.

Loading...