Глава ОБСЄ назвав пріоритетом мир в Україні

Еді Рама та Людмила Денісова на Донбасі Facebook

За словами Рами, криза в та навколо України є найбільш невідкладним викликом безпеці та стабільності в Україні

Сприяння мирному врегулюванню конфлікту в Україні є першочерговим пріоритетом Албанського головування в ОБСЄ у 2020 році.

Про це заявив чинний голова ОБСЄ, прем’єр-міністр, міністр європейських і закордонних справ Республіки Албанія Еді Рама за результатами свого дводенного візиту в Україну, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Сприяння мирному врегулюванню є першочерговим пріоритетом Албанського головування в ОБСЄ у 2020 році. Саме тому я вирішив розпочати мій перший офіційний візит на посаді з України", - заявив Рама.

За його словами, "криза в та навколо України" є найбільш невідкладним викликом безпеці та стабільності в Україні.

Новини за темою: Візит голови ОБСЄ в Україну: Навіщо Еді Рама їздив на Донбас

Нагадаємо, 19-21 січня в Україні з робочим візитом перебував голова Організації з безпеки і співробітництва у Європі та за сумісництвом прем’єр-міністр і міністр європейських та закордонних справ Республіки Албанія Еді Рама. До речі, це перша зустріч Еді Рами з українською владою, бо головування в ОБСЄ перейшло від Словаччини до Албанії лише 1 січня 2020 року.

Тож 20 січня Рама зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським, міністром закордонних справ України Вадимом Пристайком та прем’єр-міністром України Олексієм Гончаруком.

21 січня делегація ОБСЄ на чолі з Еді Рамою відправилася на Донбас у Станицю Луганську. Разом з ними була Уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

У Луганській області Рама разом з головою Луганської облдержадміністрації – керівником обласної військово-цивільної адміністрації Сергієм Гайдаєм перевірив роботу КПВВ "Станиця Луганська". Після цього Еді Рама обговорив з військовими поточну безпекову ситуацію біля лінії розмежування та ознайомився з гуманітарною ситуацією в регіоні та діяльністю СММ ОБСЄ на місцях.

 Loading...