live

Богдан проігнорував прощання із загиблими в Ірані через сварку з Єрмаком, - ЗМІ

Екскерівник Офісу президента Андрій Богдан

Фото - president.gov.ua

Несприйняття Богданом і Єрмаком один одного переросло в перманентний побутовий конфлікт через різні характери та різні погляди на події в Україні

Голова Офісу президента Андрій Богдан не прийшов на церемонію прощання із загиблими в авіакатастрофі в Ірані через сварку з позаштатним радником президента Андрієм Єрмаком.

Про це повідомляє "Українська правда".

Зокрема, за даними двох співрозмовників УП із владної команди, відсутність Богдана 19 січня у "Борисполі" стала наслідком конфлікту з Єрмаком. 

Начебто, глава ОПУ, узгоджуючи деталі заходу, розмістив позаштатного радника президента у другий ряд – за спинами спікера, президента і прем'єра, де тому і годилося б бути, згідно з дипломатичним протоколом.

Але Єрмак, який відповідав за вирішення "іранської кризи", і який доклав чимало зусиль для того, щоб  тіла загиблих повернулись додому, вважав, що Богдан чинить несправедливо, про що і заявив президенту. 

Зеленський заступився за свого помічника. А глава ОПУ на це нібито сказав: "Тоді не прийду я", і таки не прийшов.

За словами співрозмовників УП, ця дрібна сварка не є епізодичною. Несприйняття Богданом і Єрмаком один одного переросло в перманентний побутовий конфлікт через різні характери та різні погляди на події в Україні.

Зокрема, Богдан був драйвером зміщення мера Києва Віталія Кличка і розділення посади мера Києва та керівника КМДА, щоб президент міг призначити туди свою людину. Тоді як Єрмак переконав Зеленського, що мера чіпати не варто і до осені 2020 року про вибори в Києві краще взагалі не думати. 

Різними були позиції Богдана та Єрмака стосовно заяви про відставку Олексія Гончарука. 

Співрозмовники УП з команди президента розповідають, що керівник Офісу президента відразу був проти звільнення Гончарука. Водночас Єрмак не підтримав відкрито відставку прем'єра, але, кажуть, змусив Зеленського хоча б оцінити таку можливість.

Новини за темою: Відставка Богдана: Хто і чому прагне звільнення голови ОП

Новини за темою: Відставка Гончарука: Жертва, яку повинен принести президентLoading...
Loading...
Loading...