live

"Блокпост пам'яті": В Одесі відкрили виставку про події на Донбасі

Виставка "Блокпост пам'яті"

Виставка "Блокпост пам’яті" вже протягом тривалого часу мандрує містами України

На території військової морської бази "Південь" ВМС ЗС України у місті Одесі розпочала роботу виставка "Блокпост пам'яті"

Про це повідомляє пресцентр Командування військово-морських Сил Збройних Сил України.

Експозиція присвячена подіям на сході України і ставить на меті ознайомити максимальну кількість відвідувачів з реаліями війни та її перебігом. Організовано захід Міжнародною асоціацією дослідників фортифікації "ЦИТАДЕЛЬ", Національним військово-історичним музеєм України та представниками Командування ВМС ЗС України.

Виставка "Блокпост пам’яті" вже протягом тривалого часу мандрує містами України. Експозиція представлена у 45 вітринах, де зібрано понад 450 експонатів. Серед них — документи та речі загиблих військовослужбовців ЗС України, бійців добровольчих батальйонів, Національної Гвардії, підрозділів МВС та СБУ. Речі багатьох загиблих військових було зібрано під час реалізації гуманітарного проекту Збройних Сил України "Евакуація-200", інші — передали рідні загиблих.

Нагадаємо, у грудні 2019 року в Одесі представили виставку про війну на Донбасі "Одна війна, одна нація, два погляди" французької фотографині Гаель Жірб і двох спеціальних кореспондентів "АрміяInform" Володимира Скоростецького і Тараса Греня.Loading...
Loading...
Loading...