live

Журавський: Питання героїв треба віддати в компетенцію обласних рад

Віталій Журавський, доктор юридичних наук, професор. Фото zhitomir.life

"Я думаю, що це найкращий спосіб"

Україні потрібне примирення і у різних регіонах є різні герої. Тому найкращий спосіб - це віддати це питання в компетенцію обласних рад.

Про це в ефірі програми "Треба поговорити" на телеканалі ZIK заявив доктор політичних і юридичних наук, професор, народний депутат 3, 6 і 7 скликань Віталій Журавський.

Він заявив, що в Україні є достатньо людей, чиї прізвища не провокують конфлікту.

"Є такі у нас, наприклад Богдан Ступка, Олег Блохін, Андрій Шевченко. Є такі люди, є ректор Київської політехніки Згуровський", – зазначив Журавський.

Ведучий поцікавився, чи слова Зеленського про те, що є й інші українці, які мають своїх героїв і думають інакше, не будуть призводити до розбрату  у ставленні до цих героїв. У відповідь Журавський сказав, що Україні потрібне примирення і у різних регіонах є різні герої.

"Це потрібно віддати в компетенцію обласних рад. Ось і все. Я думаю, що це найкращий спосіб", – констатував Віталій Журавський.

До слова, Зеленський закликав називати вулиці на честь людей, чиї імена не викликають суперечок у теперішньому та майбутньому українців і називати пам'ятники та вулиці іменами людей, які не провокують конфлікт, виключивши політику з цього питання.

Нагадаємо, Зеленський підкреслив, що з Путіним у нього почався діалог.Loading...
Loading...
Loading...