Зеленський підписав закон про виділення 2 млрд грн для Фонду підприємницького розвитку

Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

Тепер закон має бути опублікований для набуття чинності

Президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік" щодо Фонду розвитку підприємництва". Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

У пояснювальній записці сказано, що законопроєктом пропонується збільшити надходження до спеціального фонду держбюджету за рахунок коштів від дострокового погашення векселів ФГВФО та передбачити Міністерству фінансів України видатки у відповідних обсягах за новою бюджетною програмою "Фонд розвитку підприємництва".

Відтак видатки держбюджету замість 1,182 трлн грн збільшаться до 1,184 трлн грн (зокрема за спецфондом із 129,331 млрд грн до 131,331 млрд грн) за рахунок збільшення дефіциту держбюджету з 94,274 млрд грн до 96,275 млрд грн, зокрема за спецфондом - з 21,91 млрд грн до 23,91 млрд грн.

Своєю чергою прем'єр-міністр Олексій Гончарук у своєму телеграм-каналі зауважив, що це той законодавчий акт, який дозволить надати людям доступні кредити за зниженою ставкою на відкриття власної справи, створити додатково близько 90 тисяч легальних робочих місць лише у перший рік дії програми. "Але головне — програма дозволить українцям втілити свою бізнес-мрію тут, в Україні, і не шукати кращої долі за кордоном", - наголосив він.

Нагадаємо, зазначений законопроєкт було зареєстровано у Верховній Раді 12 грудня 2019. Нардепи ухвалили його 14 січня 2020 року. За це проголосував 261 парламентар. Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав документ 17 січня.



Loading...