Зарплати Кабміну абсолютно неприпустимі і цинічні по відношенню до доходів українців, – Скорик

Микола Скорик. Фото skoryk.info

"Такі зарплати, які собі виписали представники Кабміну, абсолютно неприпустимі з урахуванням тих зарплат і тих пенсій, які отримують наші громадяни"

Заява міністра освіти і науки України Ганни Новосад, яка скаржиться на свою зарплату, є абсолютно цинічною, якщо порівнювати суму її заробітку з зарплатами вчителів і викладачів. 

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK висловив народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа – За життя" Микола Скорик.

"Я вважаю, що такі зарплати, які собі виписали представники діючого Кабміну, абсолютно неприпустимі з урахуванням тих зарплат і тих пенсій, які отримують наші громадяни. Звичайно, будь-якій людині хочеться отримувати за свою працю якомога більше. Але треба розуміти, що, якщо ти обрав політику в якості професії, то основне в цій професії – це довіра людей, а коли ти отримуєш в рази і на порядки більше, ніж отримують громадяни, які тобі довірили і ти не маєш жодних результатів власної роботи, навпаки, яку галузь не візьми всюди занепад, то виписувати собі якісь премії, матеріальну допомогу і так далі, я вважаю, що це абсолютно неправильно і цинічно по відношенню до власних громадян", – зазначив політик.

Окрім цього, коментуючи законопроєкт про ринок землі, Микола Скорик зауважив, що фракція "Опозиційна платформа – За життя" є фактично єдиною політичною силою, яка чітко виступає проти цього прийняття. Він додав, що, справді, було створено робочу групу між керівництвом парламенту, комітету і саме представниками "Опозиційна платформа – За життя" з метою урегулювати протиріч.

"Але наша позиція полягає, і вона не змінилася, в тому, що таке рішення можна приймати тільки після референдуму. Що входити в дискусії з приводу того, скільки давати сільгоспземлі "в одні руки", 300 тис. га, 200 тис. га. чи 10 тис. га – це саме те, чого домагається влада, тобто перевести це в начебто технічну дискусію. Ми вступаємо категорично проти цього закону як такого. Ми вважаємо, що він шкідливий для української держави в цілому", – прокоментував Скорик.

До слова, міністр освіти і науки України Ганна Новосад заявила, що їй наразі вистачає її заробітної плати, проте цієї суми не достатньо для того, щоб жінка могла думати про майбутнє.
 

Як повідомляли, міністр культури України Володимир Бородянський та його заступники у грудні, загалом, задекларували заробітної плати на суму 2 мільйони 70 тисяч гривень.

Раніше, 10 січня, стало відомо, що глава "Укрпошти" Ігор Смілянський буде отримувати на місяць майже 2 мільйони.

А 13 січня стало відомо, що топ-менеджмент "Нафтогазу" отримає премію в розмірі 1% від 2,9 мільярда доларів, які виплатить Україні російський "Газпром". Топ-менеджери отримають близько 29 мільйонів доларів або 700 млн гривень.

Більше на цю тему читайте: "Високі зарплати для чиновників і депутатів, або Виплати у конвертах?"

Loading...