live

Я не зможу утримувати дитину на зарплату 36 тисяч, - Новосад

Фото з відкритих джерел

За словами політика, після завершення роботи в міністерстві вона не матиме заощаджень як таких

Міністр освіти і науки України Ганна Новосад заявила, що їй наразі вистачає її заробітної плати, проте цієї суми не достатньо для того, щоб жінка могла думати про майбутнє. Про це політик повідомила в інтерв’ю агентства "Інтерфакс-Україна".
 
За словами жінки, наразі вона отримує на 10 тисяч гривень менше, ніж мала на посаді керівника директорату Міністерства освіти. Попри це, середня заробітна плата вчителя в Україні становить 7923 грн. А за даними 2018-2019 років, у системі загальної середньої освіти в Україні наразі 81% займають жінки, більша частина з яких виростили та виховали своїх дітей.
 
 
"Наразі моя зарплата на руки у середньому становить 36 тис. грн, це на 10 тис. грн менше, ніж я мала на посаді керівника директорату Міносвіти. Мені цього вистачає, щоб нормально прожити. Я маю власне житло, службовий автомобіль, у мене немає часу ходити в кіно. Але якщо ви мене запитаєте, чи влаштовує мене це, як молоду людину, яка має думати про своє майбутнє, про заощадження, про пенсію, то безперечно цього не вистачить", - пояснила міністр.
 
За словами Новосад, наразі у неї немає сім’ї, проте, якщо жінка захоче мати малюка, то цих грошей не вистачить для утримання дитини.
 
"Також у мене зараз немає сім'ї. В якийсь момент я захочу мати дитину, а на таку зарплату я її не зможу утримувати. А я не готова піти на ситуацію, коли хтось утримуватиме мене, я повинна сама мати конкурентну зарплату. Тому настане час, коли я просто не зможу жити в Києві на таку зарплату, і це буде рішення, яке потрібно буде усвідомлено приймати", - додала Ганна Новосад.
 
 
Нагадаємо, вчора, 20 січня, міністр освіти і науки України Ганна Новосад заявила, що вчителі російськомовних шкіл пройдуть курси підвищення кваліфікації в рамках підготовки до переходу на українську мову викладання.
 
Окрім цього, Ганна Новосад анонсувала створення в Україні реєстру учнів закладів середньої освіти та реєстру вчителів.


Loading...
Loading...
Loading...