ВРУ вже ухвалила 158 законів, - Разумков

Дмитро Разумков Новое время

За словами Разумкова, це непоганий показник для нової і молодої Верховної Ради

Верховна Рада України ІХ скликання від початку своєї роботи ухвалила 158 законів та розглянула  понад 460 законопроєкти. Про це повідомив Голова ВРУ Дмитро Разумков в етері ток-шоу "Свобода слова" на ICTV.
 
За словами держпосадовця, станом на понеділок, 20 січня, у парламенті Верховної Ради України ІХ скликання було розглянуто 463 законопроєкти, з яких 158 – стали законами.
 
"Це теж достатньо непоганий показник для такої нової і молодої Верховної Ради", - заявив Дмитро Разумков. 
 
Окрім цього, голова ВРУ додав, що одним з важливих здобутків чинного парламенту, на його думку, стало скасування депутатської недоторканності.
 
"Багато законопроєктів, які дають змогу провести детінізацію... Є законопроєкти, направлені на підтримку української армії, це теж важливий блок, який нам вдалося прийняти і, я думаю, що ми на цьому також не будемо зупинятися. Є питання, направлені на збільшення соціального захисту", - пояснив політик.
 
Також Разумков зазначив, що більша частина законопроектів були створенні на запит уряду з метою впровадження реформ. Після чого спікер ВРУ висловив сподівання на те, що уряд показуватиме справді серйозні зміни, які відчуватимуться.
 
"Зараз, ми сподіваємося, що за допомоги Верховної Ради, ми свою функцію в цьому плані виконали, уряд буде демонструвати дійсно серйозні зміни, і всі це будуть відчувати", - зауважив Дмитро Разумков. 
 
Нагадаємо, нещодавно спікер Верховної Ради Дмитро Разумков розповів про своє членство у "Партії регіонів" та заявив, що не шкодує про це рішення.
Loading...