Віктор Медведчук: Головна загроза національній безпеці України – кричущий непрофесіоналізм економічного блоку уряду

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

І "плівки Гончарука" тільки ще раз підтверджують цей незаперечний факт

Неупереджений аналіз публічних висловлювань міністрів і керівників НБУ за останні півроку приводить до висновку про те, що економічну політику в країні визначають непрофесіонали. І "плівки Гончарука" тільки ще раз підтверджують цей незаперечний факт.

Про це заявив голова політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" Віктор Медведчук, повідомляє пресслужба політсили.

За його словами, в той час, коли більшість експертів і політиків обговорюють невтішні висловлювання прем'єра на адресу президента, хочеться звернути увагу на значно більші загрози для країни, ще раз виявлені завдяки "плівкам Гончарука", які стали надбанням гласності .

Віктор Медведчук зазначає, що справа не в тому, чи "пробачив" президент прем'єра чи ні. Це питання суто політичне. Набагато важливіша економічна складова.

Новини за темою: Медведчук про роботу парламенту: Оцінки вкрай негативні, хоча б тому, що ми бачимо результати життя

"Протягом останніх 6 років ось вже третій прем'єр впевнено веде країну до повного економічного краху", – вважає опозиційний політик.

Він підкреслює, що звичайно, і 6 років тому українська економіка перебувала далеко не в ідеальному стані. Проте відзначалися позитивні тенденції в основних секторах економіки – промисловості, сільському господарстві, банківсько-фінансової сфері.

Зараз же позитив зберігається тільки в сільському господарстві (+1,1% за весь 2019 рік), і він отриманий виключно за рахунок гарного врожаю ‒ не завдяки зусиллям уряду, а у зв'язку зі сприятливими погодними умовами. Все інше ‒ у повному занепаді, і в першу чергу – українська промисловість: у листопаді 2019-го зафіксовано падіння на 7,5%. При цьому міністр економіки Милованов заявляє: "Головна причина падіння промисловості – світові ціни (!), а не зміцнення курсу гривні".

Новини за темою: Віктор Медведчук: Якщо Зеленський підпише закон про середню освіту, який грубо порушує Конституцію, ми звернемося в Конституційний суд

"У той же час ми дізнаємося від самого Гончарука, що він "повний профан в економіці". Не будемо сперечатися з прем'єром, з такою самооцінкою. Біда в тому, що й інші учасники "наради" аж ніяк не виглядають професійними економістами та фінансистами, які піклуються про благо країни. Для них головне завдання – не виведення країни з кризи, а формування "позиції", як правдоподібніше видати економічні провали за успіх", – вважає голова політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" Віктор Медведчук.

Він переконаний, що з такою "економічною політикою" Україна не просто не вийде з кризи, а досить швидко прийде до повного економічного краху. Оскільки законопроєкти, подані чинним Кабміном у Верховну Раду (про землю, оподаткування, легалізацію грального бізнесу, новий Трудовий кодекс та ін), лише наближають повний економічний крах.

Порятунок лише в одному, зазначає Віктор Медведчук, негайній відставці усього економічного блоку Кабміну і правління НБУ, а також негайне відкликання з парламенту законопроєктів уряду.

Але, на жаль, президент не відправив прем'єра у відставку, "давши йому шанс", і тим самим позбавив Україну шансу.

Новини за темою: Медведчук: "Опозиційна платформи – За життя" внесла у Раду постанову, яка обмежить зарплату нардепів

За словами Віктора Медведчука, серйозна небезпека для країни полягає і в тому, що, відправивши у відставку декількох чинуш, президент призначить нових – таких же некомпетентних. І Україна продовжить рухатися до економічної катастрофи…

"Вивести країну з кризи, що загрожує вже в цьому році перейти у повну економічну катастрофу, зможе тільки уряд національного порятунку ‒ уряд, сформований не за принципом особистих уподобань президента (або переваг зовнішніх керуючих), а за професійними критеріями", – підкреслив опозиційний політик.

Раніше голова політради партії "Опозиційна платформа ‒ За життя" Віктор Медведчук заявив, що команда Гонтаревої продовжує знищувати банківську систему України.

Loading...