ВАКС вирішив судити екснардепа Онищенка заочно

Олександр Онищенко. Фото: Олександр Онищенко/Instagram

Наступне засідання відклали аж на 4 травня

Вищий антикорупційний суд вирішив розглядати заочно так звану "газову справу", в якій фігурує колишній народний депутат Олександр Онищенко.

Про це інформує пресслужба ВАКС.

Зазначається, що сьогодні в Антикорупційному суді відбулось підготовче судове засідання у так званій "газовій справі" за обвинуваченням народного депутата України VII скликання Олександра Онищенка та його фінансового директора.

Повідомляється, що колегія суддів ВАКС задовольнила клопотання САП про здійснення спеціального (заочного) судового провадження щодо обох обвинувачених.

Новини за темою: Сина Трампа пов'язали з Україною та скандальним олігархом Онищенком

Крім того, судді ухвалили звернутись до ФРН для виклику екснардепа Онищенка, через що наступний розгляд справи відклали аж на 4 травня.

Нагадаємо, за матеріалами сторони обвинувачення, екснардеп Онищенко та його фінансовий директор, завдали збитків ПАТ "Укргазвидобування" на суму 31 115 927 гривень.

Зокрема, вони отримували природний газ за заниженими цінами, а потім реалізовували його вже за ринковими цінами, легалізуючи отриманий дохід через компанії, які вважають підконтрольними екснардепу.

Новини за темою: Онищенко може виступити "драйвером" справ проти Порошенка, – Якубін

Раніше повідомлялося, що колишній народний депутат України Олександр Онищенко за рішенням німецького суду перебуватиме у в’язниці, очікуючи на рішення про екстрадицію. Про вихід під заставу наразі не йдеться. Його підозрюють в організації схеми з розкрадання коштів під час видобутку та продажу природного газу.

 

Loading...